reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

ejjj Black dawaj namiary na to krzesełko :-), bo ja szukam drewnianego ale z taką podusią nie widziałam - skąd masz to siedzisko/podusię????

Szczerze mówiąc nie wiem gdzie takie kupić, bo dostaliśmy w prezencie na chrzest, ale myślę, że musiałabyś pochodzić po małych sklepikach z rzeczami dla dzieci- tam najprędzej znajdziesz, bo ja u siebie w mieścince w tamtym roku widziałam takie same :-)
 
reklama
Tusiek mnie dziś zaskoczył. Połozył go T. do wózka i pozedł robic zarcie, ja przechodziłam obok pokoju i widzę oczka mojego brzdąca wpatrzone we mnie. Przekręcił się na brzuch i tak wysoko uniósł na rączkach, że poziom oczu miał tuz ponad krawędzia gondolki... Biegiem kupuje moskitierę do kołyski, czasy wylegowania się w wózku kończą sie na dobre.
 
U nas nastały czasy samoobsługi ;-)
 

Załączniki

  • Obraz 353.jpg
    Obraz 353.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 29
  • Obraz 352.jpg
    Obraz 352.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 26
Black to kubek treningowy z campola? Mam kilka ich butelek i zastanawiam sie nad dokupieniem ustnika Jak się z tego pije chyba łatwiej jak z niekapka? Kuba nie daje rady pociągnąć z niekapka a jak wyciągnę ogranicznik to niestety leje się z niego strumieniem
 
Moje dziecko wymyslilo dzis se nowa pozycje do jedzenia. Lezy na plecach z geba odwrocona w strone cyca i go ciaga. A w obu rekach trzyma swoje dwie nagie stopy i se zgina nogi i prostuje caly czas. Cudnie!
 
Anihira - my również mamy ten kubeczek z Canpola - polecamy go :tak: tak jak Black pisze - wcale się nie rozlewa płyn a bardzo prosto się z niego pije - wystarczy nacisnąć ustnik :tak: domyślam się, że gdybym dała małej niekapka to nie wiedziałaby co ma z nim zrobić, bo jak daję jej ten kubeczek to ona przygryza ustnik i po prostu woda jej sama wypływa - ale w normalnych ilościach więc się nie krztusi!
Rondzia - moja cały czas tak właśnie je :sorry2:
 
reklama
Do góry