reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

reklama
Mnie też się Bartuś podoba :-D Ale ponieważ mam przeczucie na córę pasuje pomyśleć nad imionami dla dziewczynki, bo ciągle mi się zmienia ;-)
Tez mialam przeczucie na corcie ,ale chlopaczek siedziw brzuchu.Mial byc xawier ale juz nie jestem tak do konca orzekonana. pewnie jeszcze tysiac razy nam sie zmieni zanim sie synek urodzi.:)
 
Melani to byla troche inna sytuacja bo one wystawialy akt urodzenia na podstawie dokumentu ktory juz istanial wczesniej. Cos tam burczaly ze moga spolszczyc imie, ze jak dziecko zamieszka w PL to bedzie mialo WIELKI problem np w szkole:-) Paranoja. Nie rozumiem dlaczego w PL dzieci musza miec polskie imiona. Ciekawe czy jeszcze gdzies na swiecie maja takie przepisy. A najgorsze jest to ze w jednym urzedzie zarejsetruja np Jessice a w innym juz nie i kaza zaminic na Dzesika (fakt autentyczny znam taki przypadek):) Aha jeszcze slyszalam o Majkelu

Pozdrowienia kochane marcoweczki:-)

majkel niezly :tak: ja slyszalam o brajanie
 
my na chwilę wstrzymaliśmy rozmowy o imieniu - czekamy na usg :laugh2:
potem będą dalsze pertraktacje :cool2:

No i myslelismy, ze bedziemy mogli juz się zastanawiać tylko nad imieniem dla określonej płci a tu guzik! :-p
Dzidzia sobie się schowała i trzeba nadal myśleć nad dwoma opcjami....
kurcze, no to mamy dalej duuuuży problem :-D
 
Ty mnie nie strasz Agutek, ja tu godziny odliczam do usg doslownie
a mam je juz 9 tego o 20.00

Nie pokaze mi co ma miedzy nozkami to z usg nie wychodze ;-)
 
Ty mnie nie strasz Agutek, ja tu godziny odliczam do usg doslownie
a mam je juz 9 tego o 20.00

Nie pokaze mi co ma miedzy nozkami to z usg nie wychodze ;-)


No ja tez sie nastawilam, ze sie dowiem...
a tu figa! :laugh2:

jednak juz w drodze na usg przeszlo mnie przeczucie, ze jednak nie bedzie nam z mezem dane dowiedziec sie kto sobie rosnie w moim brzuchu :happy:

z wielu roznych zrodel uslyszalam jednak, ze takie "wstydliwe" sa czesto dziewczynki, a chlopcy rozwalaja sie ze swoimi jajkami i od razu widac kto to :-p
 
Anija - ja też powiedziałam że nie wyjde dopóki nie powiedzą kto tam mieszka! :-) A idzie któraś na 3D czy to strata pieniędzy? bo ja bym tak chciała mieć kaczorka na płycie CD jak pływa w brzuchu...
 
reklama
Ja nie idę.
Szkoda mi pieniążków :happy:
To znaczy powiem tak - gdybym miała teraz więcej kasiorki to na pewno bym zrobiła, ale kasy trochę brakuje, więc sobie odpuściliśmy.
W TVN Style kilka dni temu był wywiad z ginekolożką i mówiła, że tak naprawdę to nie widać na nim nic więcej niż na normalnym usg i pełni funkcję bardziej taką dla rodziców, że chcą swoją dzidzie w trójwymiarze obejrzeć. Nie powiem - fajna sprawa, ale droga. My do najbliższego usg 3D mamy jakieś 100km, więc nie ma sensu robić taką wyprawę i tracić tyle kasy gdy nie ma jakiś specjalnych ku temu wskazań.
Na pewno jednak to fajna pamiątka i jeśli tylko ma się kasiorkę to czemu nie :tak:

My mamy kasetę nagraną z normalnego piątkowego usg - to też wystarczająco fajna pamiątka. Kiedyś dzidziuś dostanie ją w prezencie :happy:
 
Do góry