reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

Agutek to naprawde swietny pomysl z ta kaseta z usg .moze my tez to zastosujemy:confused: :dry:

Tez sie zastanawiam nad trojwymiarowym usg ale tutaj to tez drogo kosztuje, wiec jak wydarzy sie jakis dodatkowy zastrzyk pieniazkow to pewnie pujdziemy:tak: :tak: :tak: :tak:
zobaczymy

Mamusie nie dajcie sie dziciaczkom,pokazcie im kto tu jest dzidzia a kto mama. niech maluchy wiedza kto tu rzadzi:tak: :-) ;-)
 
reklama
ja też bym nie poszła na 3d. szkoda kasy to raz a dwa- ważniejsze żeby dzidzi było zdrowe:-):-)
znam płeć mojej Kruszynki ale nadal nie wiem jak bedzie miała na imie moja dziewczynka:no:
pewnie będzie tak że gdy sie urodzi spojrzę na nią i powiem " będziesz miała na imię ..... bo to imię do Ciebie pasuje" :-)
na razie jestem w grupie z Milkou - żadne imie mi sie nie podoba
 
ja mam film z usg 4d
i wcale nie sadze ze szkoda kasy :no:

do dzisiaj nie zaluje... jutro chyba tez nie bede :eek::-D
nawet powiem wiecej bylam 2 razy na tym usg :-D
i poszlabym wiecej gdyby nie to, ze jechalam 300 km w jedna strone:eek::-D
 
będziesz miała wspaniałą pamiątkę, będziesz mogła np pokazać dziecku jak wyglądało w Twoim brzuszku:-D
ja po prostu chciałam powiedzieć że mnie za bardzo na to nie stać, przeszłam na prywatne wizyty bo nie czułam nad sobą wystarczającej opieki poprzedniej lekarki ale niestety liczę każdy grosik:-(
Ale zgadzam sie z Tobą, dzisiaj dostałam zdjęcia i uważam że to wspaniała pamiątka no i można sie w nie gapić godzinami:laugh2::laugh2::laugh2:
 
ja mam film z usg 4d
i wcale nie sadze ze szkoda kasy :no:
Jak się tą kasę ma ;-) :-D My mamy marne zarobki, a do tego wydatków niesamowicie dużo :no: Na pewno sobie nie pozwolimy na takie usg :-( Ja nawet kasety ze zwykłego nie mam.. Na pamiątkę mam tylko 3 zdjęcia..

Ale - najważniejsze, że zdrowo rośnie :-D

A imienia jak nie ma tak nie ma.. Muszę w końcu siąść z mężem i coś pokombinować, bo później na łapu capu trzeba będzie nazwać ;))
 
Tez mam tylko 3 fotki na pamiatke ,ale tak sie zastanawiam czy na badanie mozna z kamera normalna wejsc i wszystko sobie nagrac.:tak: :-)
W moim szpitalu maja naprwde super sprzet i widac wszystko bardzo bardzo dokaldnie .wiec te 3d tak na dobra sprawe nie jest mi potrzebne, ale kaseta by sie przydala.:tak: Jak dzidzia sie wierci i krei ,kopie mame itd.
Tylko czy przypadkiem takie kamery cyfrowe nie zaklucaja tam czegos w szpitalu. wiem ze telefony trzeba wylanczac :eek: :eek:
 
reklama
Do góry