reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

kamilas Borys slicznie :-)

Mel a wyobrazasz sobie jakby angole mieli wymowic Magda? Wlasnie sobie wyobrazilam, chyba by im sie szczeki polamaly hehe

hehehe no własni eostatnio poznalam jedną angielkę i nie zapamiętała mojego imiena :-) zresztą ja jej tez nie :-D

ale bede sie z nia spotykala na spacerki raz w tygodniu to sie jeszcze dowiem :-)

ale pamietam ze jej synek ma na imie Harvey
 
reklama
No wlasnie fajnie byloby znalezc takie imie, ktore nie sprawialoby dziecku klopotow przede wszystkim w Polsce, ale takze za granica, bo nigdy nie wiemy jaka droge w zyciu ono wybierze.
Tendencje jak widac sa ku temu, by Europe jednoczyc, otwierane sa granice wiec moze i warto myslec rowniez o tym dajac dziecku imie...
Nigdy nie myslalam jednak, ze wybor imienia jest taki trudny. Najgorsze to, ze jakby sie nie dalo dziecku na imie, zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony, np. dziadkowie :-p
 
Dziadkowie , albo co najgorsze tatus.Znalazlam nowe imie , a wlasciwie to mi sie przysnilo, a tatus nato "po moim trupie".
Zaczelam czesto je powtarzac wiec moze mu sie oslucha, przyzwyczai i w koncu sie nia nie zgodzi. Roksana:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
miloku no proszę jakie piękne imię:-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Moje czy twoje (podejrzewam):-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Ale cos mi sie wydaje , ze do Roksanki tatusia nie przekonam. Uparl sie jak osiol.:-( A tak trudno jest znalezc imie ktore mi sie spodoba , a jak juz je mam to tatus protestuje .

Wymyslilam nowe Judyta. Ale wole Roksanke.Bede jeszce walczyc:-) :-)
 
niby są księgi imion...
niby są tam ich wypisane setki....


tylko czemu mam wrażenie jakby było tych imion zaledwie kilka??


czytam i czytam i jestem w stanie wybrac tylko pare....a z nich trzeba będzie wybrać imię dla dziecka... :oo2:
 
MAM nowe imiona dla dziewczynki: Kasandra nr 1
Persona
Kleopatra
i Vanessa
Babcia sie smieje rodzina tez , ale mi sie podobaja i mezowi (przyszlemu) odziwo jedno tez sie podoba i to wlasnie Kasandra. huraaaaa:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
A mowilam juz jak chlopiec bedzie mial na imie : Xavier nr 1
Cyryl
Tylko sie nie smiejcie ja lubie takie dziwaczne imionka:-D :-D :-D
 
reklama
ja też lubie te tzw "dziwne" :eek: imiona
ale musze przyznać, ze juz nie raz sie kłóciłam z kimś o to imię
ludzie bywają zazdrośni i złośliwi
nawet rodzina :sick:
należy ich olać i cieszyć się śliczym imieniem swojego dziecka jakie sie mu samemu dało :tak::tak::tak: - bez pomocy cioć, babć i tym podobnym paskudom :eek::cool2:
 
Do góry