reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

a my mielismy Martynke, jednak zmienilo sie, teraz jest Laura a na drugie Maria, po babci czyli niuni prababci, i mam nadzieje, ze tak juz zostanie! hej!
a jak bedzie chlopiec to..... nic jeszcze nie wybralismy, z reszta jak urodzi sie naprawde maly dziubdzius:szok: to nawet nie mamy ubranek dla niego....:(
 
reklama
Ja kompletnie nie wiem jak będzie miała na imię moja mała księżniczka...:baffled:
Była już:
- Alma
- Helena
- Patrycja
- Natasza
- Zuzanna
- Antonina
- i Matylda
Waham sie najbardziej pomiędzy dwoma ostatnimi :-)
Jak ją zobaczę to będę (mam nadzieje) umiała powiedzieć jakie imie pasuje do mojej królewny :tak:
jak nie to zostanie bez imienia ;-):laugh2: (żart);-);-)
 
my chyba zostaniemy przy Julii albo Oliwii:-)Matylda tez mi sie podoba, ale mojemu mezowi nie...wiec odpadla:-)
 
U mnie w rodzinie już są trzy Julie więc odpadła. Tatusiowi sie podobało to imie ale ja sie za bardzo nie chciałam zgodzić na czwartą :baffled::no:
Oliwka - też ładnie :tak:
 
Ja barzo chcę-chciałam Julię ale mężowi się to imię nie bardzo podoba;szkopuł w tym że nic innego tak naprawde nie przychodzi mi do głowy ale jakoś za bardzo się tym nie martwię bo Szymon miałbyć Jasiem lub Julkiem a zaraz po porodzie powiedziałam Szymon ale nie pytajcie dlaczego-szok poporodowy chyba w każdym bądź razie nie żałuję i wszystkim sie podobało choć byli zaskoczeni łącznie z mężem.:confused:
 
dla mnie moj synek jest Julkiem odkad o nim wiem
maz zaczal ostatnio przebakiwac ze on chcialby dac imie jego dziadka bo ma gleboki sentyment i mile wspomnienia
OK, tyle rozumiem, tylko ze to imie to Tadeusz :szok:
Boje sie co bedzie jak sie uprze
 
Do 22 stycznia mieliśmy wybrane imię dla chłopca:-) , kiedy to okazało się, że plany trzeba zmienić:tak: . I teraz powiedziałam, że jak urodzi się córcia to dopiero wtedy zobaczymy jakie imię będzie do niej pasowało. Podoba mi się Wiktoria, Natalia. Nie chcę wybierać teraz imienia, żeby później nie było głupio zmieniać.
 
U mnie w rodzinie już są trzy Julie więc odpadła. Tatusiowi sie podobało to imie ale ja sie za bardzo nie chciałam zgodzić na czwartą :baffled::no:
Oliwka - też ładnie :tak:

u mnie z tych wzgledow odpada Natalia - ja mam tak na drugie, a moja siostra na pierwsze:-)moj maz jeszcze odzrucil Emilie, Lene i pare innych:-)jakos jest bardziej krytyczny ode mnie w tej sprawie...
 
anija - a u mnie bylby pewnie Julek jakby byl chlopiec:-)ale na pewno od Juliusza, a nie od Juliana:-)
 
reklama
dla mnie moj synek jest Julkiem odkad o nim wiem
maz zaczal ostatnio przebakiwac ze on chcialby dac imie jego dziadka bo ma gleboki sentyment i mile wspomnienia
OK, tyle rozumiem, tylko ze to imie to Tadeusz :szok:
Boje sie co bedzie jak sie uprze
A u ciebie to Julian czy Juliusz?:confused:
Idźcie na kompromis żeby mężowi nie było przykro...;-)
Może być np Julian Tadeusz :-)

Dzisiaj przyjechała moja siorka i do mojej listy imion dopisuje Aidę :baffled:
im ich jest więcej tym mnie jest gorzej wybrać :wściekła/y::szok:
 
Do góry