reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

Justine ja to bym z tych dwóch wybierała między Zuzanną (tak miala sie u mnie dziewczynka nazywać) i Matyldą. Alma i Helena mi sie źle kojarzą ;) a co do innych to jakoś nie mam zdania.
A Tobie radzę nie wymyślać nowych bo naprawdę będizecie mieć problem :).

Helena raczej i tak odpadnie. W tej liście są imiona które bardziej i mniej biorę pod uwagę. Pomysł sie pojawił bo tak miała moja kochana babcia na imię :-)
Problem w tym że to nie ja wymyślam nowe imiona tylko INNI mi je "podsuwają". :baffled::tak: Wczoraj tatusiek podsunął Olimpię a siostra Ofelię (to drugie odpadło od razu, ale na Olimpią sie zastanawiam:baffled:)
Łudzę sie że mnie oświeci, gdy zobaczę Malutką ;-):tak::laugh2:
 
reklama
Anija ....ale jak to Tadeusz, teraz :confused: :confused: :confused: wszystkie Marcówki już wiedzą że będzie Julek, jak my się przestawimy ? ;-)
Poza tym tradycja Waszej rodziny że dzieci mają imię na J, to co zaniknie?

Pozdrawiam męża - ale walcz o Julka! :happy: :happy: :happy:

nie wyobrazam sobie zeby moj synek nie byl Julkiem :tak:
ponoc ten Tadeusz mu sie przysnil i traktuje to jako omen:baffled:
z duchem nie wygram, ale walke podejme;-)

Borysek nie ma konkurencji imiennej?
 
mowia Lamija, ale na pewno pisza Lamia:tak:
a my chyba tez ostateczna decyzje podejmiemy jak zobaczymy malutka, ale podejrzewam, ze ktores z trzech - Julka, Oliwka albo Gaja:-)
 
nie wyobrazam sobie zeby moj synek nie byl Julkiem :tak:
ponoc ten Tadeusz mu sie przysnil i traktuje to jako omen:baffled:
z duchem nie wygram, ale walke podejme;-)

Borysek nie ma konkurencji imiennej?

Tylko na początku było Borys albo Wiktor, ale jakoś szybciutko szala przeważyła na Boryska i tak już ,mimo niesprzyjających min :baffled: niektórych znajomych, pozostanie. :-)
 
Wiecie ta Gaja to mi się bardzo podoba, ale myśle że u mojego męża to juz nie przejdzie bo już do Małej Wika mówi. Ale imię super !!

yaTlp1
 
reklama
Do góry