reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

reklama
A my się z mężem wahamy między Antosiem, a Piotrusiem :eek: Tzn. bardziej ja się waham, bo mąż obstaje przy Piotrusiu..

Jeszcze jeden typ miałam: Staś.. Ale mojemu mężowi się nie podoba..
 
Partycja bardzo ladne:tak: :tak:
My ostatnio z Lukaszem sluszelismy fajne imie Tristan.A chlopczyk o tym imieniu no wprost sliczny.
Ale cholera ci angole maja problem z wymowa nawet swoich imion.
np Xavier to jest tez ich imie wlasnie przez X i V pisane a oni jakby nie umieli tego wymowic:no:
Gamonie:tak:
i mimo ze oba te nam sie podobaja to i tak na 100 zdecydowani nie jestesmy.
pewnie przy porodzie sie zdecydujemy:tak:
 
Malaga ja to bym za Antosiem była :tak::tak: . Gdyby moja kruszynka była chłopcem, właśnie tak miałaby na imię:)
Mel, wiesz że słyszałam że Alicje są wredne, znam jedną i to sie sprawdza:tak:. Imie ładne ale ze złą sławą, może to nie prawda:baffled:
 
ja tez znam jedna ktorej ni elubie, ale znam tez antka jednego ktory jest strasznym pijakiem i awanturnikiem wiec tego imienia tez nie lubie.

imiona czesto wiarzemy z ludzi dlatego starams ie znalezc takie kotych nie maja nasi znajomi lepisi i gorsi:tak:
 
ta alicja ktora znam nie jest wredna tylko nie fajna :-D

ale wiadomo jak to jest


znam tez moja imienniczke ktora jest nie fajna a przeciez ja jestem taka zajebista :-D :-D :-D :-D
 
reklama
wczoraj zadzownila tesciowa i zapytala o imie powiedzielisly ze dwa nam sie podobaj aale jeszcze nie zdecydowalismy ktore, i jest to Tristan i Xavier

a on ana to (sorki z aprzeklenstwa)

WAS POJEBALO, KIEDY MY ZROBILISMY BLAD W WYCHOWANIU, KIEDY WAM SIE TAK W PUSTYCH GLOWACH PO WALILO i jeszcze kilka wiazanek na nasz temat puscila

nie spodziewalam sie ze powie ze jej sie podobaja ,ale wystarczylo powiedziec ze jej sie nie podobaja i na tym koniec:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:


mam dosc koniec rozmow z tesciowa:no:

jak ona dzowni to mi sie zygac chce i brzuch mnie boli
 
Do góry