reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

Nie, to u mnie schodzi nieraz 1,5 litra wody dziennie, a z kolejne pół litra w kawce i herbacie, więc muszę limit zwiększyć tylko o jakieś pół litra.
 
reklama
Paulinek przynajmniej co pół godziny odwiedzasz, ja jak wiem, że mam gdzieś wyjść to zdążę przynajmniej 3 razy się wysikać. Wczoraj przed wyjściem do sklepu w ciągu 5 minut 2 razy odwiedziłam WC :-p
 
Paulinek ja mam to samo. Co pół godziny do toalety, a w nocy budzę się też po kilka razy. Ale zdarza mi się też tak jak Kamci, że zanim wyjdę z domu, to odwiedzam toaletę 2 razy w ciągu pięciu minut. Już się ze mnie D śmieje.
 
dla mnie dobrze się składa z tym piciem wody, bo ja pije tylko wodę niegazowaną i wyłącznie piwniczankę, inne mi nie smakują, przed spaniem to nie raz nie mogę się oderwać od picia a potem się w nocy lata :) ale ponad 2 litry dziennie to nie ma szans :/

czy coś jeszcze wpływa na obecność pokarmu?
 
Dużo osób poleca herbatki laktacyjne. W jednej książce czytałam też, żeby dużo odpoczywać, najlepiej spać w tym samym czasie co dziecko. Gorzej z mami które mają już starsze potomstwo.
 
reklama
Wczoraj wieczorem, wchodząc do łazienki Mąż się pyta: "A Ty po co"?;) To ja na to "A jak myślisz?" ;) I wszystko jasne ;D W każdym razie skoro teraz bez łazienki ani rusz, stwierdziłam, ze w 8-9 miesiącu rozbije sobie w niej obóz - łóżko, lampka nocna, jakaś dobra książka i kibelek ;D
 
Do góry