reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

Kamcia wydaje mi się, że nie powstrzymamy tego... Ja też nie wyobrażam sobie spać w biustonoszu, ale chyba nie ma wyjścia. Muszę sobie kupić jakiś wygodny bezszwowy i pakować do niego wkładki. U mnie póki co "tylko" pidżamy, ale coraz więcej i coraz częściej. Wiem, że wyciskać nie wolno, ale jak się kąpię to sobie lekko ścisnę i wtedy nic nie leci, więc nie wiem jak to leci nocą. W ciągu dnia nic.
 
reklama
Takhisis bardzo mi przykro, ze jakoś cię wszystko dotyka w tej ciąży, ale dobrze, ze się nic poważnego nie dzieje.

Antiope ja mam skurcze i niestety mocne. Magnez nie pomagał ani w poprzedniej ciąży ani w tej.
 
Właśnie mam taki, jak Paulinek podała w linku. Bardzo wygodny, ale na razie nie zakładam go do snu. Zauważyłam, że moje brodawki jedynie czasem "się pocą", ale nic z nich nie leci jeszcze. Mam nadzieję, że to normalne?
 
Paulinek też sobie ostatnio takie zakupiłam, za dwie pary czarny i biały zapłaciłam 59,99 zł w TKMAXX. Chciałam do chodzenia codziennego, ale spłaszcza mi biust :zawstydzona/y: Ale w upalne dni po domu będzie w sam raz, albo do porodu w wannie, no albo do karmienia też się nada. Mnie jeszcze nic nie leci, ale jak zacznie to w nocy też je wypróbuje. No i myślałam, że jak pójdę na basen to ten czarny też mogę użyć, w końcu specjalnie stroju nie będę kupować.
 
Ostatnia edycja:
Kamcia ja mam i szczerze mówiąc jeśli dopasujesz rozmiar to się nie przesunie, a jest wygodny i na pewno lepszy do spania niż stanik w którym nie potrafię spać.

Sony jutro chce jechać do TK MAXX masz ochotę na soczek? Tylko ja z rana, bo o 14:30 w przedszkolu muszę być.
 
reklama
Do góry