reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Cześć Kasiata :-) Ja jestem z Hagi. Moją Ingę zapisałam do SCOH (szkoła chrześcijańsko- protestancka). Mają bardzo dobre wyniki i wysoki poziom. Poleciły mi je znajome, których dzieci chodzą do tych szkół. Sama zapisałam Ingę jakieś pół roku temu, już wtedy trafiła na listę rezwerwową, ale że będą otwierać dodatkową klasę, to się dostałyśmy :-)

Ania, ekstra ta wanienka :-) A cena rewelacja :-) Praktycznie za darmo :-)
 
reklama
witam was
my siedzimy jeszcze na Texel pogoda sie cudna zrobila, dzisja caly dzien swiecilo slonce i bylo cieplo. Odwiedzamy stare katy i znajomych:-) Mikolaj tez byl u nas wczoraj i wszyscy dostalismy prezenty
Bira, Ania przeslodkie te wasze dzieciaczki och jak bym chcaiala tez znowu takiego dzidziusia znowu:-D
Aniu a ta wanieneke to w jakims sklepie kupilas???? tez by mi sie przydalo takie cos, bo w domu mamy tylko prysznic a Daanu lubi sie bawic w wodzie no i na mikolaja dostal rybke co plywa w wodzie i bardzo lubi sie nia bawic teraz:tak:
 
Dzień dobry...

Anetko ja płaciłam 115€ za taką przyjemność...niezwykłe przeżycie!:-)
Tu powinnas znalesc Contact en routebeschrijving a jak nie to wpisz echo4d w google i ci wyskoczy kilka w Hadze...

Witam Kasiata... mój synek w maju idzie do szkoły i już go zapisałam w tamtym tygodniu bo szkole obok już nie przyjmują nawet rodzeństwa i boje sie ze do nas och odeślą...:eek:

Gosiu to wiadro:-D kupiłam z takej hali z gratami....:tak:
 
Aneta, koszt tego usg to ok. 120 zł. Niestety nie pamiętam adresu w Hadze, bo w końcu tutaj nie robiłam tylko w Pl, mój gin zrobił je za darmo ;-) Ale tak jak pisze Ania, wrażenia niesamowite :-)
 
A ja sobie dzis dzień szkolny zrobiłam... ponadrabiaam troche i lekcje odrobiłam:-D także w czwartek moge iść na "luzaka" hihi...

A wy gdzie sie kobitki podziewacie?
Anetko jak tam zdrówko? i jak sie skończyły przygody z "ankietami"?:eek:
Uciekam na kanape...
 
Witam
Aneta w sobote już jestesmy zaproszeni na urodziny.:sorry:Zdrówka dla was:tak:
Kasiata ja zapisałam Michałka do szkoły jak miał pół roku:tak: Ale dlatego ,ze czesto chodziliśmy na szkolny plac zabaw i nas dyro zaczepił:tak:
Ania ,Bira śliczne te wsze pociechy:tak:
Gosia tęskniłaś za morzem?

U nas po staremu Misiu jeszcze kaszle a jutro do szkoły:confused:
 
dzieki dziewczyny

Bira, Czy szkola o ktorej mowisz znajduje sie na Slicherstraat 6?
A to ok, moj synek jeszcze w brzuszku. Termin mam na 4 marca, czyli nie musze jeszcze szkoly wybierac :) To kolezanka mnie przestraszyla.
Dobry pomysl mi podalyscie z tym 4D skanem. Moj maz to by chcial skany co tydzien widziec, a tutaj zadko mamy ta przyjemnosc. A moze w Polsce taniej?
 
reklama
Do góry