reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Aniu do nas zawitał dziś, bo Niko odliczał dni do przyjścia mikołaja razem z klasą i wiedział, że dziś ma przyjść, więc nie chciałam mu już mieszać i robić przykrości:tak::tak::tak::-):-)
 
reklama
witam
Aneta bardzo chętnie ale Michaś jest przeziębiony i nie wychodzimy z domu:no:Ale słyszałam ,że A ma coś z łazienką robić wiec w przyszłym tyg sie spotkamy:tak:
My zawsze na święta do pl jezdzimy i tu nie ubieram choinki tylko pare gałązek mamy przstrojonych:tak: Co do Mikołaja to pojechał na scheveningen coś kupić Michasiowi :-D:sorry2:Niestety ale ja z małym nie wychodziłam od srody na podwórko nie mówiąc o sklepach a A pracował do pózna na wyjezdzie i wczoraj dopiero był o 20 w domu:baffled:więc nie było kiedy kupić:sorry2:
 
Karola Oliwier ma zapalenie ucha i wszyscy jesteśmy zasmarkani, więc może lepiej za tydzień się spotkamy:tak::tak::tak::-) i w sobotę, aby można dłużej posiedzieć i winka się napić:tak:;-)
 
Anetko moja KARCIA tez odliczała ale jej sie cos poplątało i.... tak jakoś wyszło!:-D
U nas choinka oczywiście bedzie ale ubierzemy dopiero w wigilie....
A moi właśnie rozpakowuja prezenty i ...skaczą po trampolinie:-) bo Mikołaj tez im przyniósł tylko że mniejszych rozmiarów...

Miłego dnia...i zdrówka dla zakatarzonych!
 
Dzień dobry :-)

Inia pojechała z S. i Birką do weta, młoda śpi, wiec mam moment, żeby zajrzeć :-)
U nas Mikołaj był wczoraj, bo Inga już nie mogła sie doczekać, więc daliśmy prezenty :-) Totalnym hitem okazało się domino, którym bawiła się dosłownie calutki dzień :-) Lalka została położona spać i tyle ją widzieliśmy ;-) A Fruzia nie wykazała zbytniego zainteresowania prezentami ;-)


No i pochwalę się jaką mam już dużą córeczkę :-)
 
Bira no śliczna dziewczynka z tej twojej córci... a to zdjęcie z psem to cudne!!:-)

No to ja wam też pokaże mojego słodziaka...
 

Załączniki

  • DSCF2156.jpg
    DSCF2156.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 36
  • DSCF2161.jpg
    DSCF2161.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 37
Ania, ale śliczny chłopczyk z Wiktorka :-) Piękne niebieskie oczki i te włoski długie :-) Cud, miód i malina :-) W ogóle na tych zdjęciach wygląda na starszego niż dwa miesiące :-) Ale jest taki słodki, że całego bym go schrupała :-) I jaki macie fajny gadżet do kąpania :-)
 
Bira dzięki za komplementy;-):-) a ten gadżet kupiłam tydzien temu z tzw. hali za 2,50€ bo mi sie w wanience nie miesci ten łobuz!:-D:-D:-D
On jest szczęśliwy i ja tez...
 
reklama
czesc dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Powiedzcie, kiedy nalezy zapisac dziecko do szkoly podstawowej? Dzis kolezanka przestraszyla mnie ze do dobrych szkol sa lata kolejek. I jeszcze jedno. Jest ktos z Was z Hagi? Jakie tam szkoly podstawowe polecacie? dzieki.
 
Do góry