reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

jeszcze nie. nie tule. zadzwonilam do poloznej. mam jednak zadzwonic jak skurcze beda co 5 minut. wtedy przyjedzie do mnie apoki co czekac... na szczycie skrczu to najbardzie pomaga zaciskanie piesci... i zwiniecie sie bardzie w precelka... a po wszystkim przechodzi i moge zyc. ale jak złapie to trzyma minute czasami poltorej...
 
reklama
Hej kobitki....

Ja już w domku od wpół do czwartej - sorki że tak późno :sorry2:sie odzywam ale troche spałam a mały to głodomor więc wisi na cycu...:-D

No więc udało sie - nasz synek Victor Alexander urodził sie szybciutko bo o godz.11.09;-) i ważył 4640g hihi...więc jest nawiększy z mojej trójki....
Wody nam przebili o 8.30 i szybciutko poszło....:tak::tak::tak:
A oto nasza foteczka....



Carinio trzymam kciuki... teraz Ty.... :-D:-D:-D
 
reklama
aniu gratulacje !!! Jaka ty szybka pojechala i wrocila z malenstwem ....
moze ty go w sklepie kupilas??? Az ci zazdroszcze tak szybkiego porodu
teraz odpoczywajcie i do uslyszenia !!!


NAJSERDECZNIEJSZE GRATULKI DLA RODZICOW !!!!
CIESZYMY SIE Z WAMI !!
 
Do góry