reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
Bry....

Carinio ja poproszę chętnie bo uwielbiam!:-D
Aniu no na to wygląda....:tak: - u nas spokojna noc, pogoda do d....:wściekła/y:,że nie wiadomo co robić....:baffled:
A do tego dziś moje dzieci są w domu bo środa a w srody one nie chodzą do szkoły...:zawstydzona/y: - Na szczęście koleżanka przyjeżdza ze swoja córcią więc bedą mieć towarzystwo do zabawy...:tak:

Miłego dnia pomimo pogody!
 
hehe no jeszcze w duwpakach :p ja w koncu przespałam całą noc ;D a uwierzcie mi, że ból spojenia jaki mi dokucza zawsze mi to uniemożliwiał. Chociaż może dlatego, że byłam bardzo zmęczona... i z mężem się tak pokłóciłam, że myślałam już żeby spakować torbę i wyrywać stąd... ale dzisiaj hormony się uspokoiły... jest lepiej. zobaczymy co będzie po powrocie męża z pracy.
Aniu, kawki nie zdążyłam podać, ale zapraszam na klopsiki z kaszą :D ma ktoś jeszcze ochotę ?
ja chce już być rozpakowana !!!! hehe
 
czesc
dziewczyny doczekacie sie to juz kwestia dni i bedziecie malenstwa tulic:tak::tak:, ale macie racje ze ta niepewnosc jest dokuczliwa:baffled:
MamoM. fajnie by bylo miec polska sasiadke:tak::-):tak:a wogole to moze bysmy sie spotkaly, teraz juz mamy blisko, co o tym myslisz????
Pauka fajnie ze ci sie podoba, praca z dziecmi na pewno sprawia wiele radosci:-)
U nas pogoda dzisiaj tez nieciekawa, moze pozniej sie wypogodzi to pojedziemy gdzies na rowerach no i jeszcze przydaloby sie jakis obiad zmajstrowac. Na szczescie moj M. jest w domu wiec dzisiaj to jego zmartwienie:-D
 
Witam
Ja ze szkoły wróciłam ,dziś o niebo lepiej (czyt-głowa nie boli):tak:
Aniu ,Carino lepiej się śpieszcie bo ja w sobote do pl jade:tak: A chcę być w tej ważnej i pięknej chwili z wami:tak::tak::happy2:
 
DSC01764.JPGDSC00524.JPGDSC00546.JPGDSC00634.JPG

ja tylko na chwilke,pokazac kilka fotekDSC01774.JPG
pencil.png
 

Załączniki

  • DSC01793.JPG
    DSC01793.JPG
    60,1 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Gosia jasne ze tak nie chcialam byc nachalna i chcialam abyscie sie spokojnie zadomowili i rozpakowali ,wiec jesli maci ochote to moze w sobote ??? bo ja w niedziele jade do mojej firmy sie troche klocic o prace ...))
chyba ze chcecie w nastepny wekend?? mi obojetnie

No przyszle mamusie ja jestem z wami codziennie myslami ,pomimo ze moze tego nie pisze ( bo zapominam o czym chcialam pisac jak juz usiade do kompa )zycze wam szybkich i bezbolesnych porodów TRZYMAM KCIUKASY !!!
a gdzie sie podziewa Robale ???? cos jej nie widac i slychać ..?
 
Do góry