reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Agasta no prawie...:-D
Ja dziś tez mam wolne...zakupy weekendowe już zrobiłam - po drodzę prasowanie oddałam klientce...
Na obiad będzie zapiekanka ziemniaczana...pranko sie w międzyczasie wyprało...więc luzik!:-) Wieczorem czeka nas tylko dekaracja salonu bo jutro imprezka Erniego i goście przychodzą na grilla - mam nadzieje że pogoda będzie łaskawa!:dry:;-)
A i tort muszę odebrać rano z Hemy...poza tym zamierzam zrobić jeszcze pajączki czekoladowe do tego tortu bo tort specyficzną tematyke ma!:-D Jutro wam fotke wrzuce!:tak:

Anetko fajnie że poszli ci na ręke! :tak::tak::tak:
Czarna co ty taka bez energii?
 
reklama
Hallo...

Widzę żenikt niema energii dziś więc może jak podam własnej produkcji ciasteczka, które dzieciaki robiły...:tak:



i aromatyczną, przepyszną kawkę...



to może sie ktoś tu pojawi!:-D
 
Witam
Dziewczyny śliczniusie te wasze brzucholki...:-D:-D:-D

U mnie jakoś do przodu...Oboje pracujemy i jakoś narazie się układa, choć dalej szukamy możliwości wyjazdu...:tak: Dziewczynki rosną jak na drożdżach i po ostatniej przygodzie z ospą jakoś się trzymają, więc jutro znów na basen!:-D:-D:tak::-D
Teraz jak już ciepło to wykorzystujemy możliwości bycia na powietrzu na maksa...Ostatnio na weekend majowy zrobiliśmy sobie wycieczkę do Zaurolandii w Rogowie( chyba to w Anetki stronach) i było superowo!!! Zresztą pewnie widziałyście fotki na nk...A kto nie to pozwolę sobie wstawić:-):tak:
20100504_5.jpg20100504_32.jpg20100504_17.jpg20100504_49.jpg20100504_15.jpg20100504_21.jpg20100504_24.jpg20100504_43.jpg20100504_48.jpg20100504_35.jpg

Ja zaraz lecę do domciu już, i czekam na mężusia, a potem po dzieci i rodzinnie robimy wypad do KFC....:-D:-)
 
jeszcze kilka fotek...:-)
20100504_149 - Kopia.jpg20100504_139.jpg20100504_181.jpg20100504_117.jpg20100504_113.jpg20100504_159.jpg20100504_195.jpg20100504_109.jpg20100504_122.jpg

20100504_91.jpg

Aniu miałam cię zapytać o ten Park Miniatur w Inwałdzie??? Fajnie tam jest? Czy takie dzieci jak Maja będę mogły liczyć na jakieś atrakcje?
Planujemy już kolejną wycieczkę;)
 
Ostatnia edycja:
Aniu stronkę widziałam...Ale chciałam zasięgnąć opinii kogos kto tam już był;)

Czyli wiadomo gdzie następna wycieczka...:D
 
Bry ja juz mam weekend.
Wiczorem mam imprezke firmowa z brazylijskim bufetem. Ciekawa jestem co to za cuda beda nam serwowac :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam

Ale dostałyście powera do pisania:szok::tak:Nadrobić nie mogę;-)
Przede wszystkim spóznione ale szczere życzenia dla ERNIEGO!!!!
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i radości
uśmiech na twej buzi niech zawsze gości

Nikita GRATULUJE córeczek:tak: I nowego gnaizdka:tak:
Agasta zdrówka dla Cludusi:happy:
Tweggless piękny brzusio,kwitniesz....Antoś jaki już mężczyzna:tak:
Aneta przepraszam za wydanie :sorry2::sorry2:Fajnie ,że ci przedłużyli szkołę:tak:
Aniu twój brzusio jest śliczny,pamięta Michaś też często miał czkawkę w brzuchu...fajne uczucie:tak:
Pauka park miniatur raczej na wszystkich robi wrażenie:tak:Super ,że zaczyna się układać:tak:
Bira śliczne zdjęcia,mała jest prze słodka:tak:
Czarna twoja księżniczka zadowolona na karuzelach..
Paulina lepiej już odpoczywaj:sorry2:

Moja siostra dziś pojechała ,jest mi smutno:-(Ale cóż takie życie...
Michaś 3 dni temu poparzył sobie paluszki,chwycił za ciepły garnek (sama nie wiem jak mu się to udało):-:)no:Teraz ma bąble a ja się wkurzam na siebie :wściekła/y::wściekła/y:
 
Pauka Rogowo to ok 90km ode mnie :tak::tak:, a nas tam jeszcze nie było, bo my do Pl jedziemy jak musimy :-D tzn na weekend i do domu:tak::tak: Tylko na święta Bożego Narodzenia jesteśmy dłużej, a i tak w tym roku skróciliśmy sobie także urlop świąteczny w Pl:tak:
Aniu ale pyszne te Twoje ciasteczka mniam, mniam :tak:
Karola nie myśl w ten sposób niestety wypadki się zdarzają :-(. Zagoi się :tak:
Agasta udanej imprezy firmowej :tak::tak:

Oliwierek wczoraj poszedł na popołudniową drzemkę i wstał z bólem nogi - kuleje:szok::-(, nie mam pojęcia co zrobił :no:. Może podczas spania, nóżka mu ścierpła, a jak próbował wstać z łóżka to źle stąpnął :confused: Nie ma sinej, ani popuchniętej, więc na razie do lekarza nie jadę, bo paracetamol przepiszą :rofl2:. Nasmarowałam maścią i jakoś chodzi, nie narzeka już tak bardzo, że go boli jak wczoraj :no::-(
 
reklama
hej,


spóżnione zyczenia urodzinowe dla Erniego:tak:;-)


pauka- ja do tego rogowa mam ok 30km:tak:;-)
zdjecia super, dobrze że pogoda dopisała:-)

twigless i ania- sliczne brzuszki;-) ps aniu po tobie w ogóle nie widac tych 72kg:szok:

karola- nikt nie lubi takich zdarzen gdzie cierpia maluszki:-( do wesela sie na pewno zagoi;-)

agasta- to dzisiaj szykuje sie niezła imprezka;-)

sencilla- co u was? taka cisza od dawna..


a mnie dziś znowu ząb boli, wychodzi mi ten madrości po kawaleczku:wściekła/y:
 
Do góry