reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry!!!

wszystkiego najlepszego dla Claudii z okazji urodzinek!!!!!!

u nas dziś tak pada śnieg że szok a ja muszę iść na zakupy i coś zrobić na dzisiejszy wieczór bo my sylwestra spędzamy w domu ze znajomymi może o północy wyjdziemy na plac jak się będę dobrze czuła bo mam katar i jakaś choroba mnie bierze a nie mogę brać żadnych leków ze względu na ciążę
:tak::tak::tak::tak:
do potem
 
dzien dobry,

Sencilla oraz Claudia, troche spoznione, lecz nie mniej serdeczne zyczenia urodzinowe... wszystkiego najpiekniejszego dla Was... :-):tak::tak:

my wybieramy sie na Sylwka do przyjaciol (rodakow) mojego szwagra, do restauracji wloskiej w Oldenburgu (DE), razem z moja siostra, szwagrem oczywiscie i znajomymi... :-):-):-)

a Manuel i Matteo (synek mojej siostry) wybieraja sie na sluzbe do moich tesciow... :-):tak::tak:

dziewczynki, zycze Wam wszystkim wspanialej zabawy Sylwestrowej oraz Szczesliwego Nowego Roku !!! :-):-):-)
 
hny2010.gif
 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;-)


Claudia- spóżnione ale szczere życzenia z okazji pierwszych urodzin;-)




my się wybieramy razem z Wiktoria do znajomych, taka domoówka- gdzie znajdzie się więcej par z dziećmi:-)
 
reklama
Do góry