reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dobry wieczór!
Dziewczyny w końcu zapisałam się na kolejn termin na egzamin na prawko:-) Ten kolejny wielki dzień to 29 maja:szok::szok::szok:

To już się pożegnam, bo strasznie mnie boli głowa....
Do jutra...Miłej nocki kobitki:-D
 
reklama
Witam z rana
U nas zapowiada sie piekna pogoda. Zaraz biore sie za sprzatanie, a potem z Julka do szkoly.
Miłego weekendu kobiety :)
 
Beauty, wszystkiego najpiekniejszego dla Szymonka z okazji ukonczenia 2 latek... :tak::-):-) duzo zdrowka, radosci, usmiechnietej buziuni, spelnienia dzieciecych marzen.... wspanialego dziecinstwa... :tak::-):-)

milego dnia wszystkim zycze... ;-)
 
Witam!!!

Zokazji drugich urodzin dla Szymonka wszystkiego najlepszego uśmiechu i spelnienia wszystkich dziecięcych marzeń!!!!!!

za 2 tygodnie i ja też bedę w Polsce o tej porze kawkę piła :-):-):-):-):-):-)

miłego wekendu laseczki:tak::tak::tak::tak:
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZGGO DLA SZNONKA Z OKAZI 2 URODZIN Ja jak zwykle w sobote sprzotanie obiat i dzieci do Polskiej szkoly . My jedziemy 28 kwietnia do Polski bo dzieci majom wolne w szkole ale tylko na 5 dni bo jak zwykle muj moz niemoze dluzej Chcial ze bysmy pojechali sami ale niedala bym rady z Claudiom jak bylismy teraz w Polsce to nik niemugl doniej podeisc bo zaraz wielki krzyk niedala bym sama zniom rady a szkoda bo mogla bym posiedziec sobie 2 tygodnie . pooda dzisiaj piekna mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie chcemy jechadz nad morze . pozdrowienia musze konczyc
 
SZYMONKU z okazji drugich urodzin sto latek,radosci, miłosci i wspaniałego dziecinstwa!!!!
My pijemy kawusia,a potem na spacerek .Pogoda piekna:tak:
 
KOCHANY SZYMONKU!!!!!:-D:-D:-D
Urodzinki dzisiaj Twoje,
śpieszą na nie gości roje.
Śpieszy ptaszek i robaczek,
chyżo zdąża sam ślimaczek.
Pragną szczęścia życzyć Ci
oraz samych pięknych dni.
Niosą całe świata piękno,
przecież dzisiaj Twoje święto.

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!!!!:-):-):tak::tak::-D
 
:tak::-DA ja witam sie z Wami i uciekam do obowiążków....Porządki w szafach robię i będę wystawiać rzeczy na allegro.....:-D
Ale najpierw kawka, bo już 12!:szok::-)Komu???
 
reklama
W imieniu jubilata bardzo dziekuję za życzenia :-)

Maly ucina sobie popoludniowa drzemke , a ja sie za sprzatanie biore ( w koncu). widzę ze masowe wyjazdy do Pl sie szykuja niedługo ;-).

Agnes, macie juz zespół na wesele?
 
Do góry