reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ania, wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy slubu... :tak::-) (ktora juz z kolei?)... duzo milosci i szczescia na kolejne lata... ;-):-)

milej niedzieli dziewczynki... ;-)
 
reklama
Aniu
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!




IMG_2495.jpg

 
Kochana Aniu! Wielu lat milosci, wzajemnego szacunku i jeszcze wielu szalonych, pieknych chwil razem!
 
czesc dziewczyny
mi nadal nie przeszlo gardlo, oskrzela mnie bola i taka slaba sie czuje, plukam sola i zrobilam sobie wlasnie syrop z cebyli, mysle ze wieczorem juz cos bede moga sie go napic. Taka zla na to jestem ze wlasnie teraz cos takiego musialo sie przyplatac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wy takie slodkosci pieczecie a ja na nic nie mam ochoty:no:
Magda juz ci mowie jak sie nazywa "Dianatal"geboorte gel koszt 124,95E jest to nowosc w holandii i trzeba o to pytac ginekologa czy polozna
Ania Sencilla super ze jedziecie do Polski na swieta, Takie uroczystosci to jednak nie ma jak u nas calkiem inna atmosfera:happy2::happy2:
Aniu
i ja zycze wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy duzo milosci i szczescia zeby was nigdy nie opuszczalo

A ja ide lezec​
 

Załączniki

  • 1554.gif
    1554.gif
    90,2 KB · Wyświetleń: 45
Cześć dziewczynki:-)
ANIU
W rocznicę ślubu życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

Gosia my czekamy razem z tobą na Twoje maleństwo:tak:Zdrowka życze.Mnie przed porodem kaszel sie przyplątał.I po wszystkim jak kaszlałam to czułam wszystkie cześci ciała:tak::baffled:
Ann piekny brzusio:tak:Rosną kruszynki ,rosną!
Michaś dziekuje za pamiec:tak::tak::-):-)Impreska się udałą.A dzis pospalismy do 11:szok:razem z malutkim.Oczywiscie z godzinna przerwo o7:tak:.Teraz juz po spacerku,obiadek konsumujemy :tak:
 
Kochane!

Dzięki za wszystkie życzenia....
Magdaleno 4 z kolei:-D:-);-)!
Natka,Gosia zdrówka wam życze!:tak::tak::tak:
A my dziś byliśmy nad morzem,troszkę wiało ale co powdychaliśmy to nasze!:sorry2::-D
 

Załączniki

  • 2009_0329VLISSINGEN0143.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0143.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 2009_0329VLISSINGEN0195.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0195.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 2009_0329VLISSINGEN0156.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0156.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 32
  • 2009_0329VLISSINGEN0197.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0197.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 26
  • 2009_0329VLISSINGEN0167.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0167.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 28
  • 2009_0329VLISSINGEN0214.jpg
    2009_0329VLISSINGEN0214.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 38
Aniu, cudowne zdjecia! Ja tez juz bym chciala nad morze, ale na razie z tymi naszymi chorowitkami nie mamy szans sie wybrac :zawstydzona/y::no: Dzis bylismy z Marysia na pogotowiu, bo juz sie wystraszylismy. Ale okazalo sie, ze to "tylko" infekcja wirusowa, wiec dlatego tak to dlugo trwa. ale juz jestem zmeczona tym ich chorowaniem...
hihi, wlasnie zobaczylam, ze Marys ma trzy dwojeczki na suwaczku :)
 
Hej laski my już w domku po chrzcie, powiem wam że w porównaniu ze chrztem w pl, to to dzisiejsze to była totalna klapa. Zero porównania mimo że chrest odbył się po katolicku.

A to zdjęcie bukietu kościelnego ha ha i mojej laluni ze mną tuż przed wyjazdem.

Chrowitkom dużo zdrówka życzę :tak:
Aniu wszystkiego naj z okazji rocznicy.
 

Załączniki

  • IMG_2313.jpg
    IMG_2313.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 55
  • IMG_2312a.jpg
    IMG_2312a.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Ania śliczne fotki,jak miło patrzeć na tak szczęśliwą rodzinke:tak:Dzieciaczki
kochaniutkie:tak:
Sencilla biedna Marysia:-(, zdrówka dla niej życze.
Agasta fajny bukiet hihihihi;-)a ksiezniczki piekne:tak:
Natka ,a cóż to się do ciebie przyplątało???kuruj sie!
dobrej nocki
 
Do góry