reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aneta, nie piszę czesto , bo nie ma o czym. Zycie toczy sie w zawrotnym tempie . Dzieci jak dzieci, rosną , chorują i rozrabiaja :-D
Jedyna zmiana, to taka,ze od przyszłego tygodnia zaczynam w końcu kurs.
Btw. to dziwne ze zażadali od was w gminie wklejki, na jakas dziwna babke trafiliscie...

Agasta , moze mała przechodzi skok rozwojowy? Na zabki trochę jeszcze za wcześnie jest, chociaż zdarza sie ze i w 3 m-cu dzieciom wychodzą...

Ania, współczuję przeżyc :baffled:


Dziewczyny jak wstawiacie zdjecia?
 
reklama
Beauty
Musisz najpierw załaować zdjęcia na fotosiku albo albumu na bb i potem kopiujesz o posta kody url....I to tyle:-):-):-)
 
Beauty mozna !Gdy piszesz posta,zjezdzasz niżej i i tam jest zarządzaj załącznikami.Klikasz w to i pojawia cie sie nowe okno,dalej klikasz na przegladaj.Tam sobie szukasz zdjecia i dajesz wyslij i gotowe.Powodzenia!:tak:
Dobranoc mamusie:happy:
 
Karola to ja o tym nie wieziałam...Dzięki, ze mnie oświeciłaś.....:tak:;-):-):-):-)
 

Załączniki

  • IMG_7805.jpg
    IMG_7805.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_7814.jpg
    IMG_7814.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 27
hey dziewuszki,

super, ze spotkanko Wam sie udalo... :tak:;-) fajne foteczki... jak sie nie mysle, to chyba na spotkanku byly same dziewczynki... slicznotki... :-)
Sencilla, Ty to szalejesz... ;-) ;-) szczerze mowiac ja juz jakis czas mysle, aby sie na aqua aerobik wybrac... no ale jakos nie moge tam dotrzec... jak Ci sie podobalo?
Pauka, zdroweczka dla Oliwki zycze.. :tak:
Ania, bidulko Ty... trzymaj sie...
Ann, dwa glosiki na synka Kasi juz oddane...

dziewuszki, chce kupic buggy Manuelowi... :tak::tak: tylko nie bardzo wiem jaki... poradzcie cosik prosze... nastawiona juz bylam na quinny zapp, ale slyszalam tez sporo negatywnych opinii o nim... :baffled: teraz mamy quinny buzz i jestem bardzo z niego zadowolona... ale potrzebuje buggy... jaki mi polecicie?? :confused::confused:
 
Magdaleno, ja wlasnie kilka dni temu kupilam X-Adventure Urban i uwazam, ze jest swietny! Na dodatek byla promocja i kupilam go za... 29 euro! :tak::-D w V&D.
Na aerobiku bylo super, od razu mi sie kaloryfer na brzuchu zrobil, haha :-)
Ok, laseczki, juz pozno, ide spac, dobrej nocki Wam zycze!
 
reklama
Hej kobietki!

Jestem trochę mi lepiej...ale pół nocy nie spałam bo mi ból dokuczał!:baffled:
Mam nadzieje że dzisiaj bedzie lepiej niż wczoraj...
Sencilla ty to masz energii dziewczyno!:-D
Muszę was doczytać później...
A to foteczki ze spacerku w niedziele...







Lecę z Karcią do przedszkola a potem zapraszam na kawkę!:-D
 
Do góry