reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Agasta, jakie piekne zdjecia! Ja z moja mama to uwielbiam storczyki... Juz wlasnie zapowiedzialam mojemu milemu, ze w cieplejszych miesiacach pojedziemy tam! Co do storczykow, to sie uparlam,aby miec bukiet slubny z nich... Tylko ze we wrzesniu nie ma w polsce storczykow! Specjalnie dla mnie sprowadzali skads tam... :zawstydzona/y::sorry2: We wlosach tez mialam storczyk, taki sam jak w bukiecie, czyli w kolorze zielonej oliwki.
A wlasnie zobaczylam na mapie,ze calkiem blisko, 25 km od tego ogrodu, jest Giethoorn. Tez chcemy sie tam wybrac, podobno slicznie jest.
 
reklama
aNIU, MYSLE ZE NATKA MA NA MYSLI WATEK ZAMKNIETY
ojoj ale krzycze :zawstydzona/y::sorry2:
wrzucilam kilka zdjec na watek zamkniety. Jesli ktoras z WAs jeszcze chce poogladac tulipanki ladne, to z checia wysle na maila wiecej zdjec :)
dobranoc!
wlasnie jeszcze kilka wkleilam.
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie :-):-):-)widzę tu dziś się dzieje ze ho ho:-)
a my byliśmy u mojej siostry wróciliśmy przed ósmą mój mały był już taki marudny bo śpiący i w aucie oczywiście zasnął i poszedł spać bez kąpieli dziś bo już go nie chciałam go rozbudzać tylko zmieniłam mu pampersa :tak::tak::tak:
Olgunia Sebastian sliczny i jak ładnie już stawia pierwsze kroczki!!!!
Sencilla tulipany przepiękne szkoda ze nie mam działki bym sobie zasadziła co by mieć czym oko nacieszyć:-)dla poprawy nastroju:-):-):-)
Agasta storczyki też cudne zresztą mi prawie wszytkie kwiaty się podobają:-)
Dobranoc kobietki.......do jutra
 
Paulinko!

Życzę Ci, abyś w tym odwróconym,
pokręconym świecie
potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć
i o co walczyć.
Abyś kochała i była kochana.
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych
i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło,
a to co tak kochasz, aby Twoje było.
Żyj tak, aby każdy kolejny dzień,
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób.
Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu.
Spełniaj się!
Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów.
Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała,
nie będziesz wiedziała co tracisz...
Idź przez życie z odwagą w sercu, o
toczona ludźmi, których kochasz...
 
ja tez pedze z zyczeniami... :tak::-)

Niech ten radosny dzien
na zawsze Twe troski odsunie w cien
i niech sie smieje do Ciebie swiat,
blaskiem szczesliwych i dlugich lat!
 
reklama
Paulinko, ja rowniez dolaczam sie do zyczen... :tak::-) wszystkiego najlepszego, zdrowka, szczescia, milosci, pociechy z uroczych coreczek oraz spelnienia najskrytszych marzen... :tak::-):-)

a kwiaty to juz jutro obejrze... teraz juz uciekam spac...

dobranoc dziewczynki... ;-)
 
Do góry