reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Sencilla do 15 stej i nie chciałabym, aby szkołę opuszczał, bo Niko był 3 razy chory w krótkim czasie i ostatnio musieliśmy się tłumaczyć:crazy:
 
Hej!

Ja tam pociągiem lubie jeździć...i napewno jak tylko nie mnie nie zatrzyma się stawie żeby was poznać miłe Panie!:-D
A jak dobrze pójdzie to jeszcze mężuś zdąży samochód kupić to wtedy będzie szybciej i bardziej niezależnie!;-)
Terminy mi pasuję no może bez tego piątku,reszta jest OK...
a teraz lunch...:sorry2:spóżniony!
Smacznego...
 
reklama
witam w ten deszczowy dzien,

Sencilla, rowniez jestem za spotkankiem, ale ja to mam chyba do Ciebie najdalej... :dry: :dry: niestety, ale sie nie orientuje czy jest jakies dofinansowanie odnosnie tych zajec muzycznych... :baffled: ja zaplacilam cala kwote... powodzenia zycze... :tak::tak:

Ania, Anetka Manuel tez lubi mleko, a najbardziej z platkami naturalnymi (nie slodkie)... :tak: a za havermoutpapje i rijstepapje poprostu przepada... potrafi zjesc za jednym zamachem caly "kubek" czyli 500 ml... :tak::-):tak: a jesli pije samo mleko to tylko z kubeczka (zadnej butelki nie ruszy)... :no: a pozniej musze chodzic "za nim" ze scierka... ;-)
 
Do góry