reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
witam dziewczynki,

rowniez myslalam o becikowym, ale wyglada na to, ze ja sie juz chyba nie zalapie, bo Manuel ma juz ponad rok... hmm, nawet nie przypuszczalam, ze mi moze przyslugiwac... :baffled:
Anetko, milego pobytu w Polsce... i bezpiecznej podrozy... :tak:
Ania, gratulacje z okazji urodzin meza... milego wieczorku zycze... ;-) napisalam Ci wiadomosc na NK, ale nie wiem czy otrzymalas... :confused:
Agnes, jesli widzisz, ze Dawidkowi po tym paracetamolu nie przechodzi to zadzwon do huisartsenpost... :tak: oni powinni Ci pomoc... jak Manuel ma temperature powyzej 39 stopni ja zawsze tam dzwonie...
Ala, witam Cie serdecznie na forum...:tak:;-) napisz cos wiecej o sobie...

dobranoc... :-)
 
Czesć mamuśki

Aneta szczęsliwej podróży życze naciesz sie rodzinką:tak::-)

Agnes mozesz robić małemu okłady z LETNIEJ wody na czoło, stopy,dłonie i pachwiny, albo wrecz owiń go w zmoczony ręcznik czy pieluchę. W razie gdybyscie dzwonili do szpitala i kazali by wam podawac paracetamol , to powiedz ze dawalas juz kilka dawek i goraczka nie spada, powinni wtedy was przyjąć i przebadac małego.

Mój mały zaczyna pokasływać :wściekła/y:, Jula też zasmarkana :wściekła/y: niech już bedzie lato...

Agasta, ja nie bedę na spotkaniu a chciałbym ten kurs, moze przyślę Ci płyty, albo może jakiś transfer uda sie zrobić?
Ala witaj i pisz, pisz , pisz :tak:
 
witajcie jeszcze dzis nie zdazylam sie przywitac...

BECIKOWE ja tez wzielam w pl bez zadnych problemow jestem tam zameldowana i tutaj tez urodzilam w pl bo tak akurat trafilo w holandi bylam juz rok wczesniej ,mieszkam w malej miejscowosci i wszyscy wszystko wiedza nikt nawet mnie sie nie spytal gdzie mieszkam co i jak wypelnilam papiery zawiozlam i pieniazki przyszly ,niewiem dlaczek zameldowane z was w Pl martwia sie o klopoty?? przeciez nikt z urzedu nie bedzie chodzil po sasiadach i pytal gdzie wy mieszkacie a po drugie czy sasiedzi wiedza ze wrocilyscie zalatwic becikowe???? ja bym nie odpuscila nalezy sie to kazdej kobiecie bez wzgledu na zarobki!!!!!!!!!!!(pan w urzedzie nawet zapytal jak sie mieszka w NL?? )bo to mala miejscowosc a ja kiedys pracowalam w sklepie wiec z widzenia wszyscy mnie znaja.
Dziewczyny do boju starac sie o to co sie nalezy!!

AGNES goraczka 39 st. u malego to nie goraczka ,tutaj mi doktor mowil ze powyzej 41 trzeba juz do lekarza , wiec ja nie chodzilam z mikim i tylko paracetamol czopki lub syrop na goraczke na zmiane i minelo po kilku godz a na nastepny dzien jakby nigdy nic sie nie stalo


:-):-D:tak:Witam nowa kolezanke zapraszamy tutaj dowiesz sie wszystkiego na kazdy temat!:wściekła/y::zawstydzona/y::-D
 
Hej Dziewczynki!

Ala WITAJ i NIE ZNIKAJ jak twe poprzdniczki!;-)
Anetko pewnie jesteś w drodze albo już na miejscu...wspaniałych chwil z rodzinką!:tak::-)
Agnes zdrówka synkowi...ja też mam już dość tej zimy i tych choróbsk!:baffled:
Dziękuję dziewczyny za życzenia dla mojego...Magdalena oczywiście że dostałam!
Już nie wiem co tam dalej było...:sorry2:

Komuś kawkę?:blink:

 
ja tez sie witam!!
kawke bardzo chetnie Aniu :tak:
Ala, witaj!! Czy my sie przypadkiem nie znamy ? :-D;-):-)
 
Hej dziewczyny.

Ala witaj na forum,
Beuty wysłałam ci pw

We wtorek idę z Claudią na pierwsze szczepienie a właściwie to będzie mieć 2, bo na wzw b też dostanie (bo ja jestem z pl).

Powiedzcie mi w co powinnam się zaopatrzyć w razie wypadku jakby mała dostała gorączkę po szczepieniu? I gdzie najlepiej kupić :-)
I czy stosujecie metedę mokrej myjki na miejsce kłucia?

Pogoda u nas piękna, więc po następnym karmieniu ruszamy w miasto po wkładki laktacyjne do etosa :-)
 
Dziewczyny ujawniłam się na zamkniętym :-)
Tylko się ne przestraszcie :-D

Zapomniałam zapytać czy któraś z Was zdecydowała się pomóc i wypełniła ankietę dla irzyka?

No i nie napisałam Wam jeszcze że od jakiegoś tygodnia Claudia gaworzy :tak: Póki co ostro trenuje ggggggggggggggggg A najbardziej to gaworzy po nocym jedzeniu jak jej pampersa zmieniam :-D
 
reklama
:-D:-D dziendoberek !!!!!

u nas pobudka o 5.30 Mikolaj chyba zwajowal szedl spac o 21.00 i jeszcze tak wczesnie sie obudzil jest to ostatnio nagminne codziennie takie mam pobudki

dziewczyny co oznacza ze jestescie na zamknietym???????????? niewiem moze opuscilam ten watek a pozatym mialam spore zaleglosci..:zawstydzona/y::szok::confused:
 
Do góry