reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzien dobry
Aniahaven - zgdlas, troche mi sie przyspalo rano :-D:szok: Ale zdazylam na czas, a nawet 3 min przed bylam :-D:-)
Magadalena spoznione zyczonka wsyztskeigo co najlepsze.
Aneta Wam tez wszytskeigo naj zycze z okazji rocznicy, duzo milosci, owocnej :-D
Olgunia witaj w domu :-)
Karola fucha moze i fajna, ale jak dla mnie to chyba nie na dluzasza mete :no:
Nikita juz od nas ucieklas?
Czarna, ty to jestes ksiazkowy mol. A wlasnie, zapomnialas wiedzmina i alchemika :sorry2:
Ja dzis skonczylam o 14:30, bo juz nei bylo co robic. I akurat arnold tez skonczyl o 15, wiec jestesmy juz po zakupach i odpoczywamy :-)
 
reklama
Witam
Olgunia witaj w domu:tak:
Nie wiem czy już się wam chwalić czy nie:sorry2:.......................... e tam a co powiem:tak:Gdy przyjechaliśmy z pl w drzwiach czekały nas dwa zaproszenia do oglądnięcia mieszkania socjalnego:tak::tak: Dziś obejrzeliśmy oby dwa i któreś będziemy brali :tak:A zależy to od tego czy mieszkanie z ogródeczkiem wezmą ludzie przed nami ,jak tak to mamy drugie na 100 % ( byliśmy 5 na liście i nikt przed nami się nie zdecydował).
tylko ciiiiiiiiiiiii żeby nie zapeszyć:sorry2:
 
Karola, co za niespodzianka ;-) gratulki :-)

A to moja claudia wczorja na saneczkach :-)
A ostatnie zdj to ze zlobka jak swietowali claudii roczek :-)
 

Załączniki

  • HPIM5498.jpg
    HPIM5498.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 49
  • HPIM5529.jpg
    HPIM5529.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 48
  • HPIM5538.jpg
    HPIM5538.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 54
  • IMG_4485.jpg
    IMG_4485.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 47
Agasta no nie:-D;-)
Claudia zafascynowana śniegiem,fajnie na saneczkach:tak::tak: A jaka zadowolona -solenizanta, śliczniusia:tak:
 
Ostatnia edycja:
Agasta ale jej sie fartlo w tym roku z tym sniegiem,ciekawe jak bedzie za rok,czy trzeba bedzie kupioc sanki,czy moze nastepna zima znowu za 5 lat:confused:
A Wiedzmina nie ruszylas dlatego nie zabieralam,a co nie masz zamiaru go przeczytac??Ja jak narazie mam knigow dostatek wiec mozesz potrzymac bo ja go i tak juz 3 razy czytalam;-):-)

Aneta duzo szczescia na dalszej wspolnej drodze zycia:-)
Karola fajna sprawa z tym mieszkaniem,oby wam sie udalo,z ogrodeczkiem chyba lepsze
Aniahaven daj odpoczac temu zelazku:-D

ide pichcic obiad bo moj P jeszcze dobrze z amsterdamu nie wyjechal takie korki,a siorka tez dluzej w robocie zostala,wiec sama cos zjem
 
Karola trzymam kciuki.....
Agasta super foteczki zimowe......
A jaki to autor tego wiedźmina?:confused:Może coś polecicie jeszcze...
Czarna ja niestety wciąż ....



I pewnie jeszcze tak pociągne d soboty ,bo mi tak baba nawaliła prasowania!
 
agasta nigdzie nie uciekłam dzisiaj dzień jakiś taki zabiegany miałam :-)

ktoś pytał skąd znam tak dobrze język... no więc urodziłam sie tutaj ale wychowywałam się w polskiej rodzinie moi rodzice byli polakami bo niestety już ich ze mną nie ma :-( a i reszta rodziny też tu jest także nas zjęzyk nie jest mi obcy w domu posługiwalismy się tylko językiem polskim ... :-)

karola82_82 gratuluję mieszkanka, i trzymam kciuki żeby poszło po waszej myśli ...

Czarna_Smoczyca myslę że napisałam wyczerpująco, jak masz jeszcze jakieś pytanka to pisz śmiało :-)

No więc dzień minął nam bardzo zabieganie jak juz wspomniałam... Asia moja dzisiaj marudna, praktycznie przespała cały dzień z nagłymi pobudkami przez ząbki, i nawet dziś masażyk dziąsełek ani lud nie pomógł, troszke zajeła się gryzaczkiem ale to na chwilkę także bidulka się męczyła dziś... mam nadzieje że nocka będzie dla niej przyjemniejsza ... mąż mój dziś zrobił jej niespodzianke i przywiózł jej piękną hustawkę wielofunkcyjną kolorową ale nawet to nie dało rady jej uspokoić ... tylko przytulałam ją i to na chwile pomagało jej zapomnieć o ząbkach co w drodze na ten świat są :blink:
teraz mam chwile dla siebie wiec ide wziąść kompiel i wpadne jeszcze pozniej do was o ile Asieńka mi na to pozwoli :-)
 
Nikita zwracam honor w takim razie :-D
Czarna wiedzmina raczej juz nie przetrawie ze wzgledu na brak czasu :sorry2: Studia mnie pochlaniaja w ostatecznosci :confused:
Moja mala troche chora, chyba kolejne zeby jej ida, bo w nocy zwymiotowala rano nie chciala nic jesc ani pic, dopiero w poludnie zjadla chleb. ma stan podgoraczkowy caly czas no i tak 2 razy kupe zrobila, ze tesciowwa musiala ja kompletnie rzebirac :-D:szok:
Po powrocie do domu poszla spac cos ok 17 i do tej pory spi :szok: wiec juz chyba bedzie spac do rana :-D
Ja ide serial ogladac
spokojnej nocki do jutra
 
hej

ja juz z pracy ,narobiłam się
amazing.png

Arek dał sobie rade z synusiem jak wróciłam dziecko wykapane juz spało nawet nie dałam mu buziaka
sad.png


gdy skończyłam prace patrze a tam 7 telefonów nie odebranych Arek dzwonił bo tak sypał śnieg ze szok i się bidulek martwił zebym wolno jechała itd bo ślisko :szok:
aniahaven sprzatam halę i biura , ale ciesze sie bo to legalna praca zostałam zatrudniona :tak:
agasta zdrówka dla małej :-)
co do książek ja uwielbiam czytać sage zmierzchu przeczytałam juz dawno :-) teraz kupiłam sobie książki Cobena bo mnie wciągnęły :tak:
pochłonełam ostatnio wszystkie czesci domu nad rozlewiskiem :-)
 
reklama
Cześc:-)

Nie mam czasu ani natchnienia na neta... W dzień Ini a wieczorem remontujemy jej pokój. Idzie to jak krew z nosa, ale wreszcie widać koniec:-) Może w sobotę Inga wreszcie będzie mogła się tam wprowadzić... Zobaczymy:-)

Agasta, ale macie śniegu:szok: Wow:-) U nas ledwie poproszyło.

Karola, jakie są wymogi na mieszkanie socjalne? No i trzymam kciuki, żeby Wams się udało je dostać.

Nikita, witaj:-)

Aneta, ja mam sporo polskich książek :-) Chętnie pożyczę :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry