reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

Cześć dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo tutaj, a dzisiaj jak wlazlam to kurcze czytam i czytam i konca nie ma.
Ale zaleglosci w czytaniu sobie zrobiłam.

Dziewczynki a probowalyscie zamawiać kordonki na zamotane.pl Ja zamawiałam już kilka razy i jestem zadowolona i z cen i z kordonkow.

Ja teraz pilnuje jeszcze dojke dzieci od znajomej i za dnia praktycznie stawiam parę słupkow w robotce. Za to wieczorami siedze i dziergam a wczoraj wieczorem to jak siadlam do szydelka to sweterek dla niemowlaka zrobiłam. Kupie guziki to wtedy pokaze.
 
reklama
Widze ze z robotek na temat kielbasiany zeszlysmy :) Tez uwilbiam ta sloikowa :) i jeszcze biala domowej roboty, ech to byly czasy kiedy w domu robilo sie swoja kielbache, pamietam jak bylam mala i tylko czekalam z butelka keczupu kiedy bedzie mozna ja zjesc......
Barmanka a jakiej firmy ta kielbase kupujesz???
 
Kasiuleczka pisałaś ze sie uzależniłas od kupowania na zapas, a co ja mam powiedzieć ja w tamtym tygodniu byłam codziennie tam i kupowałam po kilka włoczek. Normalnie jak dzisiaj policzyłam to mam ich 43 motki. Dzisiaj byłam kupić obrus na stół i oczywiście nie mogłam sie oprzeć i kupiłam jeszcze 2 żółte na czape dla młodego. Babka az powiedziala ze jestem jej najlepsza klientka, a jak wychodze ze sklepu to krzyczy " do jutra". Moj M powiedzial że mam zapas na rok.
 
Kasiuleczka hehe ja dzisiaj też tam ide po jakąś grubą włóczkę bo przypomniało mi się że w tym roku chcę mieć szyjogrzej na zimę. A z grubej włóczki szybciej go zrobię. Mam nadzieję że czasu mi nie braknie żeby to powyrabiać.
 
Hehe no to ja wam powiem.Po ostatnich zakupach 64motki :-D W tym 4 po 500 gr:D
Teraz dokupilam "troche"motkow, bo takie kolory ladne byly :D Mama mi w paczce przyslala swoje zbiory:D
Kokardki tez nowe, guziki:-D
Teraz rozgladam sie za materialami.W koncu musze ruszyc maszyne.

Butterfly a ty szyjesz? Daj jakies wzory na te twoje cuda:-))

Barmanka a ty szyc umiesz?
 
Gastone, nie, nie potrafie szyć :zawstydzona/y: ale się nauczę :tak: tak samo jak nigdy nie szydełkowałam a teraz sobie jakoś radzę ;-) a guziczki jakie masz? Patrzyłaś te z ebay, co o nich sądzisz?

Butterfly, dopiero teraz zauważyłam że się pytałaś mnie o kiełbaskę... firma Łuków

http://www.uhenryka.eu/pl/w-sloiku/555-lukow-kielbasa-domowa-500g.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny właśnie skończyłam sweterek dla mojej malutkiej kuzyneczki.
Miałam dać guziczki ale zrobiłam troczki.
 

Załączniki

  • 2012-07-20 15.47.29.jpg
    2012-07-20 15.47.29.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 45
Do góry