reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

reklama
Arlecik sweterek sliczny, tak z ciekawosci spytam jak to robisz z kwadratow duzych i to skladasz ze wychodzi sweterek?

Moje ostatnie tworki to na zamowienie filizanka z papierowej wikliny i bibulki i do tego jeszcze serducho. No i zarazona zainspirowana waszymi kapciami- zrobilam jedne dla Olivy.:happy2:
P1110334.jpgP1110373.jpgP1110411.jpgP1110399.jpg


Barmanko odpisze ci tu bo zawsze zapominam. Literki duza wysokosc 12cm, male ok 9,10cm a szerokosc na przyklad literki L 3,5 -wszystkie te literki tyle majá w tych najszerszych miejscach.
Pokaze Wam jeszcze piekná reczná robote matrioszki prosto z Rosji- moja Oliva je non stop maltretuje.P1110312_zmniejszacz-pl_527078.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczka, pochwalę i tutaj, piękne buciki, jak córa nie będzie chciała w nich chodzić to możesz je zatrzymać dla mojej Alicji :-D śliczne są!!!
Dzięki za info co do literek :tak:
 
KAsiuleczka sweterek jest zrobiony ( moze tu cie zaskocze) z szesciokątów;-).
Papciochy extra moja Olivia jak je zobaczyła wczoraj to teraz mi dziure w brzuchu wierci ze tez takie chce.
Masz jakiś schemacik na nie czy z glowy robiłaś?
 
Arlecik ahhhhhaaaaaaaaaaaaaaa wiec tak to zmajstrowalas, a ja tu glowkowalam, no przeciez z przodu widze ze to kwadrat i jeden rog zagiety do tylu no ale co z tym tylem co dalej:-D dorobila jakos czy jak?:-DFajny fajny sposob.

A paputki widzialam tu http://lifebabysapatinhos.blogspot.ie/2012/01/passo-passo-sapatinho-em-croche_28.html
spod mi sie udalo zrobic, tak ja na filmiku. Ale poxniej paputek jest tez robiony polslupkami i mi za duze dziurki powychodzily wiec sprulam i boki robilam innym splotem zawsze zapominam jak sie nazywa:zawstydzona/y:

Mamuska rob rob :-Dodrazu mowie po przetestowaniu ze tasiemki slizgaja sie na rajstopkach trza dobrze zawiazac tuz pod kolanem bo inaczej spadajá. A jak spdná to juz zawiázuje dwa razy wokol kostki:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
widze :)
A powiem Ci że to sznurowanie to nie dziwie się że spada...pamiętam jak nastką byłam i wtedy w modzie były takie buty na koturnie z rzemykami i te rzemyki właśnie był długie i wiązało się je wokół noki aż po kolano, fajnie to to było pod warunkiem że się w miejscu stało :) bo ja się chodziło to dziadostwo spadało :/
 
Do góry