reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny my juz od 5 stycznia tez rozpakowani. Aleksy prsyszedl na swiat przez cc po 12h porodu naturalnego. Glowa byla zle wstawiona, mama opadla z sil, zabrali nas na stol. Dostal tylko 6pkt w pierwszej minucie bo mame cieli pod ogolnym znieczuleniem i synek tez sie go napil. Pozniej juz 10pkt dostal. Waga urodzeniowa 3490, 57 cm ale jest kruszynka, drobnej kosci po tacie. Pozdrawiamy
 
Dziewczyny my juz od 5 stycznia tez rozpakowani. Aleksy prsyszedl na swiat przez cc po 12h porodu naturalnego. Glowa byla zle wstawiona, mama opadla z sil, zabrali nas na stol. Dostal tylko 6pkt w pierwszej minucie bo mame cieli pod ogolnym znieczuleniem i synek tez sie go napil. Pozniej juz 10pkt dostal. Waga urodzeniowa 3490, 57 cm ale jest kruszynka, drobnej kosci po tacie. Pozdrawiamy
Gratulacje [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Dziewczyny my juz od 5 stycznia tez rozpakowani. Aleksy prsyszedl na swiat przez cc po 12h porodu naturalnego. Glowa byla zle wstawiona, mama opadla z sil, zabrali nas na stol. Dostal tylko 6pkt w pierwszej minucie bo mame cieli pod ogolnym znieczuleniem i synek tez sie go napil. Pozniej juz 10pkt dostal. Waga urodzeniowa 3490, 57 cm ale jest kruszynka, drobnej kosci po tacie. Pozdrawiamy

Widzę, że było ciężko, ale pięknie daliście radę! Gratulację :)
 
Mama Stacha - wielkie gratulacje! Super, że tak szybko poszło i dużo zdrowia z okazji urodzin! :)

My też już rozpakowane :) dotrwałam do terminu CC i w piątek 11.01 o 11:12 na świat przyszła Marysia 3160g i 55cm. Wszystko wskazuje na to, że już dziś wychodzimy. Laktacja dopiero powolutku się rozkręca, ale walczymy :)
Zobacz załącznik 932951Zobacz załącznik 932952
gratuluję śliczny chłopiec
mamastacha fajny prezent gratulacje ja dostałam na mikołajki syna a miał być ze stycznia
MagdalenaKasia gratuluje
 
Mama Stacha - wielkie gratulacje! Super, że tak szybko poszło i dużo zdrowia z okazji urodzin! :)

My też już rozpakowane :) dotrwałam do terminu CC i w piątek 11.01 o 11:12 na świat przyszła Marysia 3160g i 55cm. Wszystko wskazuje na to, że już dziś wychodzimy. Laktacja dopiero powolutku się rozkręca, ale walczymy :)
Zobacz załącznik 932951Zobacz załącznik 932952
Gratuluję!
Dziewczyny my juz od 5 stycznia tez rozpakowani. Aleksy prsyszedl na swiat przez cc po 12h porodu naturalnego. Glowa byla zle wstawiona, mama opadla z sil, zabrali nas na stol. Dostal tylko 6pkt w pierwszej minucie bo mame cieli pod ogolnym znieczuleniem i synek tez sie go napil. Pozniej juz 10pkt dostal. Waga urodzeniowa 3490, 57 cm ale jest kruszynka, drobnej kosci po tacie. Pozdrawiamy
Super! Gratulacje. Szkoda tylko, że tak się umęczyłaś
 
To co Mamusie... Czas karmic;-) ja mam taka pogryzione ze jedyne co mige zrobic to laktator lovi i przelewanie do butelki... Co do butelek to przetestoealam ostatnio kilka i najlepsze puki co to philips ale z tym zielonym odpowietrznukiem w srodku oraz mam tylka mam-em nie mozna wstrząsnąć bo konstrukcja odpowietrznika w dnie butelki powoduje ze mleko moze kapać przez dno... Dzidzie dodatkowo dokarmiam nanem bo nie mam tyle towaru... Produkcja nie wyrabia:-)
 
reklama
Dziewczyny my juz od 5 stycznia tez rozpakowani. Aleksy prsyszedl na swiat przez cc po 12h porodu naturalnego. Glowa byla zle wstawiona, mama opadla z sil, zabrali nas na stol. Dostal tylko 6pkt w pierwszej minucie bo mame cieli pod ogolnym znieczuleniem i synek tez sie go napil. Pozniej juz 10pkt dostal. Waga urodzeniowa 3490, 57 cm ale jest kruszynka, drobnej kosci po tacie. Pozdrawiamy
Wielkie gratulacje dla dzielnej Mamy! :)
 
Do góry