reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Jak dziewczyny u Was przygotowania, macie już wszystko? Nam brakuje wózka, ale już wiemy co chcemy musimy zamówić. Oprócz tego brakuje już takich pierdolek typu termometr i apteczne rzeczy i staniki do karmienia dla mnie.
Łóżeczko jeszcze w kartonie, dziś malujemy nasza sypialnie, w której zamieszka synus.
Niby mam większość rzeczy ale to pierwsza ciąża i ciągle wrażenie że cały czas czegoś brakuje i że malo [emoji43] wyprawkę kompletowalam przeglądając internet i różne gotowe listy
U mnie brakuje łóżeczka ale to w grudniu[emoji6] ciągle coś tam mi brakuje i sobie przypominam[emoji16]
 
reklama
Hejka. Nie miałam czasu dziś pisać ale czytałam i teraz już nadrobiłam do końca.
U nas będzie Leia [emoji7]
Dziś mam spokój, najstarszych nie ma, śpią poza domem. Nie gotowałam nic bo teść za dużo grochówki zrobił i się załapaliśmy. Taka dobra była,że zjadłam 2 talerze a teraz męczę się że zgagą [emoji58]
Leżę już w łóżku. Oczywiście dziś z mężem też graliśmy w gry [emoji16]
Padam na cycki już ze zmęczenia.
No i wzięłam prysznic ale dziś golenie i trochę zeszło [emoji6]
Mała daje właśnie czadu [emoji57] nie będzie spania na dodatek mąż zaczyna kaszleć. Zawsze wieczorem. Mam już tego dosyć.
Jeszcze miesiąc i święta. A po świętach rocznica ślubu [emoji7]
Życzę wam dobrej nocki!
 
Wow, jaki tu się ruch zrobił :-) Dołączyłam, cisza spokój a nagle tyle stron do nadrabiania ;-)
Pociesze Cie, ze ja mam 7 braci [emoji1]
Misza, żartujesz!!!!!
Ty byłaś ósma? To ma mnie pocieszyć ? :-) :-) :-)
Ja przed ciążą ważyłam 66 a teraz 76 tzn trzy tygodnie temu tyle ważyłam, teraz pewnie więcej [emoji28]Damy radę, zrzucimy po porodzie te nieszczęsne kilogramy [emoji123]
Ja ważyłam 67kg, ale teraz już ponad 80kg, może nawet 81kg.
jakie ubranka szykujecie na 56 czy na 62 ?

u mnie juz w sypialni lozeczko stoi i powoli piore i prasuje na spokojnie wszystko zrobie
O rany, a ja jestem w tzw. "czarnej ....", nic jeszcze nie naszykowałam. Wczoraj w ikei zrobiłam pierwszy zakup, 2 prześcieradełka do łóżeczka.
Moja 4 ciąża. Mam już córkę 9l,syna 5l,syna 17 miesięcy i teraz będzie córeczka [emoji7]
Także 2 parki będę miała.
Szczęściara :-)
Macie juz imionka dla swoich pociech maleńkich ??
U mnie z imieniem też jest masakra, na nic się nie możemy zdecydować. Nie ma takiego imienia, które by zwalało z nóg. Biorę pod uwagę Tadzia, Leszka. Generalnie szukam imienia starodawnego, dostojnego w pełnej formie, kumpelskiego dla nastolatka i słodkiego dla dziecka.
I tak np. fajny jest Gustaw, Gutek, ale Gucia nie zniosę . . .

Ja ostatnio miałam chwile stresu bo mój mały się bardzo słabo ruszał. Normalnie dokazuje i też mnie wygina w różnych momentach a tu nagle jakieś takie mizerne smyrnięcia i bardzo rzadko. Jadłam czekoladę - spokój - a normalnie był tajfun, po śniadaniu - cisza. Nie jestem panikarą ale poszłam do ginki, uspokoiła mnie bo tętna posłuchała, a teraz znów bryka jak zwykle.
 
Dziewczyny nikt mnie nie przebije chyba w kilogramach, startowałam z 57 obecnie 75 prawie!! Na początku szło tylko w brzuszek ale teraz już widzę, że napuchlam wszędzie.
Parcie na pecherz głównie wieczorem. Ostatnio oglądając film naliczylam 5przerw na siku. Najgorzej ze właśnie na wieczór chce mi się najbardziej pić.
Czy wy też chodząc czujecie czasem takie uklucia w pochwie? Lekarz mówi, że norma ale zastanawiam się czy któraś z Was też tak ma. Biorę luteine bo narzekalam na częste twardnienie brzucha.
To ja przebijam [emoji16] z 50kg na 71 kg [emoji16]
Macie juz imionka dla swoich pociech maleńkich ??
U mnie będzie Aleksandra [emoji6]
Jak dziewczyny u Was przygotowania, macie już wszystko? Nam brakuje wózka, ale już wiemy co chcemy musimy zamówić. Oprócz tego brakuje już takich pierdolek typu termometr i apteczne rzeczy i staniki do karmienia dla mnie.
Łóżeczko jeszcze w kartonie, dziś malujemy nasza sypialnie, w której zamieszka synus.
Niby mam większość rzeczy ale to pierwsza ciąża i ciągle wrażenie że cały czas czegoś brakuje i że malo [emoji43] wyprawkę kompletowalam przeglądając internet i różne gotowe listy
Z wyprawki brakuje mi jeszcze wózka (ale też już upatrzony), materaca do łóżeczka, wanienki i pewnie jakichś drobiazgów które się jeszcze przypomną [emoji6]

Witam się po dluuugiej przerwie [emoji16]
 
jakie ubranka szykujecie na 56 czy na 62 ?

u mnie juz w sypialni lozeczko stoi i powoli piore i prasuje na spokojnie wszystko zrobie
Ja ostatnio jak robilam przeglad, to mam wg mnie za duzo na rozmiar 56 a mniej na 62. Pierwszy syn urodzil sie majac 53cm a teraz szykuje sie klocuszek. Nie wiem czy w 56 wejdzie [emoji6]
 
reklama
Do góry