reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Ja też biorę luteine już dość długo,miewam twardnienia ale na szczęście jak się położe to przechodzą [emoji6]Co do kłuć to też takie miewam np .teraz bardziej czuję takie ciągnięcie pochwy.
No właśnie takie same mam te twardnienia, uspokoją się po położeniu, brzuszek mięciutki.
 
Jak dziewczyny u Was przygotowania, macie już wszystko? Nam brakuje wózka, ale już wiemy co chcemy musimy zamówić. Oprócz tego brakuje już takich pierdolek typu termometr i apteczne rzeczy i staniki do karmienia dla mnie.
Łóżeczko jeszcze w kartonie, dziś malujemy nasza sypialnie, w której zamieszka synus.
Niby mam większość rzeczy ale to pierwsza ciąża i ciągle wrażenie że cały czas czegoś brakuje i że malo [emoji43] wyprawkę kompletowalam przeglądając internet i różne gotowe listy
 
Jak dziewczyny u Was przygotowania, macie już wszystko? Nam brakuje wózka, ale już wiemy co chcemy musimy zamówić. Oprócz tego brakuje już takich pierdolek typu termometr i apteczne rzeczy i staniki do karmienia dla mnie.
Łóżeczko jeszcze w kartonie, dziś malujemy nasza sypialnie, w której zamieszka synus.
Niby mam większość rzeczy ale to pierwsza ciąża i ciągle wrażenie że cały czas czegoś brakuje i że malo [emoji43] wyprawkę kompletowalam przeglądając internet i różne gotowe listy
my nie mamy termometru [emoji4] a w poniedziałek zaczynamy pranie [emoji4]
 
reklama
Do góry