reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

a mi nikt nic nie mówił. Mi jakoś wyleciało z głowy by zapytać. Za miesiąc dopiero zapytam, ale przy żadnym USG słowem nic nie mówili na temat szyjki
Na polowkowym jest teraz obowiązek mierzenia szyjki i podania jej długości na wyniku.
Ja mam wg jednego usg 36 mm wg innego 38 mm [emoji16] i tak mam raczej od początku bo na usg w 12 Tc też była taka długość.
 
reklama
A robilas juz polowkowe? Jak nie to sie upomnij na nim,chociaz jest taki obowiązek wiec sami powinni pamietac :) jak jestes juz po to moze przypomnij sie na wizycie. Ja mialam mierzona na polowkowym usg tylko,a tak to tylko recznie patrzy.
Ja nie wiem ja jakich ja lekarzy trafiam. Na połówkowym nie miałam, na wizycie też nikt mi nie mierzy ani USG ani ręcznie.
 
Mi mój lekarz też nie mierzy szyjki, jedynie sprawdza palcem twardość i czy nie ma rozwarcia. Czyli długość sprawdza się przez usg dopochwowe tylko?

Tak, mi zawsze mierzy długość szyjki przez dopochwowe bo jak inaczej to zobaczyć ? Palcem to pewnie sprawdza czy twarda tylko - tak myśle choć ginekologiem nie jestem. Ps. Mam szaloną szyjkę która lubi się skracać wiec miałam ja mierzona już chyba z 15 razy i zawsze dopochwowo.
 
Macie i się pośmiejecie bo to takie prawdziwe :)
IMG_4167.JPG
 

Załączniki

  • IMG_4167.JPG
    IMG_4167.JPG
    82,5 KB · Wyświetleń: 429
reklama
Tak, mi zawsze mierzy długość szyjki przez dopochwowe bo jak inaczej to zobaczyć ? Palcem to pewnie sprawdza czy twarda tylko - tak myśle choć ginekologiem nie jestem. Ps. Mam szaloną szyjkę która lubi się skracać wiec miałam ja mierzona już chyba z 15 razy i zawsze dopochwowo.
W takim razie mój lekarz tego nie sprawdza, usg dopochwowego nie miałam od 12tc[emoji20] Czy w takim razie, odpowiednia twardość szyjki nie daje powodów by sprawdzac coś więcej, czy mój lekarz jest niekompetentny?
 
Do góry