reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
W takim razie mój lekarz tego nie sprawdza, usg dopochwowego nie miałam od 12tc[emoji20] Czy w takim razie, odpowiednia twardość szyjki nie daje powodów by sprawdzac coś więcej, czy mój lekarz jest niekompetentny?
Może lekarz idzie za tym że jeśli nic nie dolega Ci to szyjka ok. Zapytaj go. Mój mi właśnie tak dokładnie powiedział na polowkowym a dopochwowe miałam w 8 tyg potem już przez brzuch.ale też pobierał na cytologię między czasie więc wtedy też ma wgląd na szyjke
 
Ja też dopochwowe mialam dawno robione, ginka nie wspomina nic o szyjce ale mam do niej zaufanie I myśle, że wszystko jest ok z szyjką A jesli szyjka sie tak skraca nagle szybko to występują jakies obiawy przy tym? Tzn. jakies ciągnięcie czy coś?
 
Ja też dopochwowe mialam dawno robione, ginka nie wspomina nic o szyjce ale mam do niej zaufanie I myśle, że wszystko jest ok z szyjką A jesli szyjka sie tak skraca nagle szybko to występują jakies obiawy przy tym? Tzn. jakies ciągnięcie czy coś?
Niestety szyjka na ten minus że nie daje często znaków że się skraca..
 
Mi lekarz długość szyjki ostatnio podał jak byłam na połówkowym i robił usg przez brzuch wiec nie musi być dopochwowo.
Myślę że oni nawet przez USG na brzuchu widza tam szyjkę, mi to tak mówił że jest długa i nie widać oznakow niewydolności,ale martwię się bo często mnie męczą te infekcje niby delikatne ale jednak
 
reklama
Myślę że oni nawet przez USG na brzuchu widza tam szyjkę, mi to tak mówił że jest długa i nie widać oznakow niewydolności,ale martwię się bo często mnie męczą te infekcje niby delikatne ale jednak
No właśnie ja jak byłam ostatnio na połówkowym to dopytywałam o tą szyjkę i prosiłam o sprawdzenie z racji tego że w poprzedniej ciąży się mi skracała i mierzył mi przez normalne USG.W sumie też byłam zdziwiona bo do tej pory miałam dopochwowo zawsze, no ale widocznie tak też się da
 
Do góry