reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie, z dzidzia wszystko ok. Moje łożysko już się powoli przesuwa do góry, choć początkowo schodzilo za nisko, teraz już jest prawie w normie. Niestety pojawił się niewielki problem z szynką bo zaczęła się skracać, na razie mam się oszczędzać i liczę że jakoś się poprawi, bo jak nie to czaka mnie pessar. Kontrolne badanie moczu wyszlo w porządku, czekam jeszcze na wyniki posiew. Następnym razem będę już zawsze pobierać mocz zgodnie z zalecemiani mamy ginekolog, zaoszczędzi to mi wiele stresów.

Ja mam ten sam problem z szyjką i tez leżę dosyć dużo nas tu takich. Jaką miałaś szyjkę ja 30 mm wczoraj
 
reklama
Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie, z dzidzia wszystko ok. Moje łożysko już się powoli przesuwa do góry, choć początkowo schodzilo za nisko, teraz już jest prawie w normie. Niestety pojawił się niewielki problem z szynką bo zaczęła się skracać, na razie mam się oszczędzać i liczę że jakoś się poprawi, bo jak nie to czaka mnie pessar. Kontrolne badanie moczu wyszlo w porządku, czekam jeszcze na wyniki posiew. Następnym razem będę już zawsze pobierać mocz zgodnie z zalecemiani mamy ginekolog, zaoszczędzi to mi wiele stresów.
Ja mam ten sam problem z szyjką i tez leżę dosyć dużo nas tu takich. Jaką miałaś szyjkę ja 30 mm wczoraj
A jak wam się objawiało skracanie szyjki?zastanawiam się żeby wrazie co nie przegapic
 
Czasem tego nie czuc... [emoji20]
Ja nie wiem czy to był objaw ale bolał mnie brzuch na dole - lekarze mówili, że to przez skradająca się szyjkę a inni mówili, że tego nie czuć. Trzeba kontrolować na usg.
No u mnie ostatnio wszystko z szyjka było ok ale lepiej dmuchać na zimne. Teraz znów ciągle sikam ale już nie wiem czy mały tak naciska bo wyniki moczu ok,ale mimo to czuje jakby cewka mnie szczypała po sikaniu. Dobrze że wizyta w poniedziałek
 
Pochwalcie się jakie macie te szyjki piszecie, że ok. mi lekarz powiedział że 30 mm to ok ale nie wydaje mi się :( dzisiaj tez mnie ciągnie gdzieś w pochwie i już schizuję :/
 
No u mnie ostatnio wszystko z szyjka było ok ale lepiej dmuchać na zimne. Teraz znów ciągle sikam ale już nie wiem czy mały tak naciska bo wyniki moczu ok,ale mimo to czuje jakby cewka mnie szczypała po sikaniu. Dobrze że wizyta w poniedziałek

A robiłaś posiew ? Może rzeczywiście masz jakieś bakterie :(
 
reklama
Do góry