reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

No u mnie w aptece są jałowe i polega to na tym, że ten pojemnik jest w dodatkowej folii.. a tak jak kupuje w pracy w aptece i daje mi normalnie "do ręki" bez folii.. Potem go wrzucam do torebki i kto wie czy to nie wina tego.. A różnica w cenie żadna, więc bezsensu. Odbiorze mi M. te wyniki z dzisiaj i zobaczymy, sama jestem mega ciekawa. Bo kilka dni różnicy to nie możliwe, że znikły jak dzisiaj będzie ok, to wina będzie pobierania lub pojemnika.
Aaaaa to ja też mam te w foli zawsze[emoji6]
 
reklama
Ja to samo jakoś nieszczególnie [emoji14] na początku sie bałam fakt, a teraz to po prostu mi sie nie chce [emoji23] ale już czasami męża mi szkoda i okazuje się, że jest super bo faktycznie wszystko bardziej ukrwione i wrażenia silniejsze.
A u mnie to zależy [emoji16]czasem mi się chce a więcej razy nie[emoji16]ale ta suchość[emoji16]
 
Macie sucho? U mnie nadal wręcz odwrotnie. Przebieram się w pracy, kupilam już kilkanaście par nowych majtek. :/ Nie wiem czy to normalne. Śluz raczej biały.
 
Laseczki którym grozi pessar bądźcie dobrej myśli. Po 5 dniach leżenia w szpitalu szyjka ma długość 2,7 mówią ze jest do obserwacji - jutro usg i usg połówkowe i szpitalu wiec zobaczymy co wyjdzie oby było dobrze. Dodatkowo mam grzybice ( nigdy tego nie miałam ) wyniki moczu zawsze ok a tu klops teraz globułki i leczenie ale ponoć w ciąży często się to zdarza. Szyjka mogła się tez skrócić od sexu wiec do stycznia zero przytulania :( ale czego się nie robi dla kąpiącej kruszyny :)
Kurcze za tydzień mam połówkowe, a tydzien później normalna wizytę,i też się boje jak to będzie , już w tamtej ciąży szyjka sie mi skracała i było trochę lezenia.Teraz staram się jak najwiecej lezec, choć to nie takie proste teraz przy córci i domu ze sporą dzialka ☹️
 
Ja to samo jakoś nieszczególnie [emoji14] na początku sie bałam fakt, a teraz to po prostu mi sie nie chce [emoji23] ale już czasami męża mi szkoda i okazuje się, że jest super bo faktycznie wszystko bardziej ukrwione i wrażenia silniejsze.
Mogę do Was dołączyć, mi się średnio chce a że się boję to wychodzi kiepska średnią, a ostatnio po tak mi się brzuch spinal że stwierdziłam że nie powinnam wogole, później tylko się denerwuje i wczoraj mówię do M, obiecuje masz co chcesz ale w lutym[emoji23], mina bezcenna. Poważnie to się tym martwię, teraz jeszcze skracajace szyjki, później będę chciała do terminu dotrwać i tym sposobem wychodzi luty po połogu. W poprzednich ciazach drugi trymestr to był super czas, a teraz stres robi swoje.
 
Kurcze za tydzień mam połówkowe, a tydzien później normalna wizytę,i też się boje jak to będzie , już w tamtej ciąży szyjka sie mi skracała i było trochę lezenia.Teraz staram się jak najwiecej lezec, choć to nie takie proste teraz przy córci i domu ze sporą dzialka [emoji852]️
Na pewno będzie dobrze. Sama się strasznie stresuje prawie każdego dnia, ale pamiętajmy, że stres tylko pogarsza. Musimy pozytywnie myśleć, bo zwariujemy do stycznia [emoji5]
 
Kurcze za tydzień mam połówkowe, a tydzien później normalna wizytę,i też się boje jak to będzie , już w tamtej ciąży szyjka sie mi skracała i było trochę lezenia.Teraz staram się jak najwiecej lezec, choć to nie takie proste teraz przy córci i domu ze sporą dzialka ☹️

Będzie dobrze trzeba myśleć pozytywnie i odpoczywać ile się da. A długo leżałaś w poprzedniej ciąży ?
 
U mnie właśnie nie stres. Nie wiem czemu tak się dzieje. Bo teoretycznie u mnie wszystko jest w porządku. Szyjka długa, zamknięta. A ja jakbym jakaś aseksualna była się czuję [emoji16]
 
reklama
U mnie właśnie nie stres. Nie wiem czemu tak się dzieje. Bo teoretycznie u mnie wszystko jest w porządku. Szyjka długa, zamknięta. A ja jakbym jakaś aseksualna była się czuję [emoji16]
To wszystko hormony, dziewczyny piszą że śluz zmienił zapach a u mnie to pot zmienił zapach na taki intensywny że mnie to wkurza. To też pewnie przez hormony.
 
Do góry