reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Tetra to takie jak od dawien dawna są pieluszki tyle ze teraz kolorowe można kupić. A flanela jest bardziej gładka, miękka hmmm swego czasu popularne byly pościele z flaneli. Jak czytałam o wyprawce to właśnie ktoś pisał że tetra to tak w domku a na wyjście warto mieć jakąś ładną z flaneli. Jak mi to wszystko wyjdzie w praktyce i które okażą się lepsze będzie wiadomo po nowym roku ;)
Ja flanelowych używałam np jak szłam do lekarza z malcem. Żeby nie kłaść bezpośrednio na stole czy leżance tylko na pieluszce. One są grubsze niż tetra. A tetrowe moim zdaniem lepsze do np rzucenia na ramię do odbicia dziecka czy nawet do przykrycia w upalne dni
 
Dziewczyny mój mały to się tak rusza [emoji173]️ jakaś spokojniejsza przez to jestem dopiero wizyta 20,i już połówkowe[emoji6]

Ale super :) A czujesz już na stojąco czy jak chodzisz ? Cały czas ? Ja mam termin chyba dzień przed Tobą i rzadko czuje, tylko jak siedzę bez ruchu.

Ja tak wlasnie robilam. Tetre mialam kolo domu, a na jakies wyjscia to bralam flanelowe pieluszki

A na wyjścia nie bierzecie pampersów ? Po co te pieluszki się bierze ? ;)
 
Ale super :) A czujesz już na stojąco czy jak chodzisz ? Cały czas ? Ja mam termin chyba dzień przed Tobą i rzadko czuje, tylko jak siedzę bez ruchu.



A na wyjścia nie bierzecie pampersów ? Po co te pieluszki się bierze ? ;)
Pampersy oczywiście ale pieluchy tetrowe i flanelowe potrzebne żeby położyć gdzieś maluszka albo przy karmienia, do odbicia i takie tam
 
Ja to teraz myślę jak bd kupować ubranka dla maleństwa to czy 56 czy 62 to wszystko dla mnie takie nowe i chyba kupię i z tego rozmiaru i z tego.
 
reklama
Do góry