reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Witam, ja od osoboty w szpitalu. Miałam ostry atak kolki nerkowej [emoji45] nigdy nie przeżyłam takiego bólu, poród mniej boli niż to. 13 godzin intensywnego kłucia po lekach mniej ale nadal bolało. Dostaje antybiotyki bo CRP powdwyzszone. Dużo pisaliście wiec będę miała co robić :) trzymajcie kciuki bo narazie nerka powiększona i nie wiadomo co z tym robić :(
Trzymaj sie i dawaj znac jak u Ciebie [emoji8]
 
Cześć Dziewczyny, czy mogę jeszcze do Was dołączyć? :)

Witaj :) napisz coś o sobie

Pisałam wam dziewczyny,że mój mały chyba chory! Faktycznie wirus żołądkowy u nas! Mąż wrócił wcześniej z pracy i rzyga mi jak babaw ciąży [emoji28] ale była z nami jego brata dziewczyna i też chora! Także ten ktoś wniósł wirusa na basen!

Oj, to zdrówka

Witam, ja od osoboty w szpitalu. Miałam ostry atak kolki nerkowej [emoji45] nigdy nie przeżyłam takiego bólu, poród mniej boli niż to. 13 godzin intensywnego kłucia po lekach mniej ale nadal bolało. Dostaje antybiotyki bo CRP powdwyzszone. Dużo pisaliście wiec będę miała co robić :) trzymajcie kciuki bo narazie nerka powiększona i nie wiadomo co z tym robić :(

Biedna :(
Oby szybko zaradzili. Zdrówka dla Ciebie
 
Mam na imię Justyna, to moje druga ciąża, mam już 2-letnią córeczkę. Jutro zaczynam 16 tydzień, termin mam na 29 stycznia 2019. Płci jeszcze nie znam, marzy mi się synek, ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe. Ciąża, podobnie jak pierwsza, praktycznie bezobjawowa :)

Podaje dane do tabelki: Justyna, 24.04, 29.01, ?, 31, pomorskie, córka

Termin kolejnej wizyty mam na 16.08.
 
Mam na imię Justyna, to moje druga ciąża, mam już 2-letnią córeczkę. Jutro zaczynam 16 tydzień, termin mam na 29 stycznia 2019. Płci jeszcze nie znam, marzy mi się synek, ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe. Ciąża, podobnie jak pierwsza, praktycznie bezobjawowa :)

Podaje dane do tabelki: Justyna, 24.04, 29.01, ?, 31, pomorskie, córka

Termin kolejnej wizyty mam na 16.08.

Cześć Justyna:) ale zazdroszczę, że masz ciążę bezobjawową, mnie tak wymęczyło że nie wiem czy moje dziecko nie zostanie jedynakiem [emoji85] teraz w drugim trymestrze dużo lepiej ale dalej mam gorsze dni...szczególnie przy tych upałach:/
 
Czesc dziewczyny, rowniez chciaabym do Was dolaczyc :-) Iwona, 35 lat, mieszkam pod.Warszawa. To moja druga ciaza, mam 2-letniego synka. OM 09.04, termin 18.01 (tak mam wpisane w usg, nie wiem czemu polozna w karcie ciazy wpisala mi 14.01. Plci jeszcze niestety nie znam. Kolejna wizyta 30.08, polowkowe 28.08.
 
Do nowych osób: pamietajcie, że żeby być w watku zamknietym trzena byc AKTYWNYM, a nie biernym uczestkiem, i chcemy stworzyć fajna wspierajaca sie grupe i zamkniety tworzymy, żeby swobodnie sobie rozmawiać, nie beda akceptowalne osoby, ktore tylko czytaja [emoji4] jako jeden z moderatorow czuje sie a obowiazku żeby i tym poinformowac [emoji4] wiec jak ktos deklaruje że chce byc na watku zamknietym to musi być aktywnym [emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry