reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Witam, ja od osoboty w szpitalu. Miałam ostry atak kolki nerkowej
emoji45.png
nigdy nie przeżyłam takiego bólu, poród mniej boli niż to. 13 godzin intensywnego kłucia po lekach mniej ale nadal bolało. Dostaje antybiotyki bo CRP powdwyzszone. Dużo pisaliście wiec będę miała co robić :) trzymajcie kciuki bo narazie nerka powiększona i nie wiadomo co z tym robić :(
Witam, ja od osoboty w szpitalu. Miałam ostry atak kolki nerkowej [emoji45] nigdy nie przeżyłam takiego bólu, poród mniej boli niż to. 13 godzin intensywnego kłucia po lekach mniej ale nadal bolało. Dostaje antybiotyki bo CRP powdwyzszone. Dużo pisaliście wiec będę miała co robić :) trzymajcie kciuki bo narazie nerka powiększona i nie wiadomo co z tym robić :(
Trzymam kciuki,zdrówka,zdrówka życzę :happy2:
 
reklama
Oczywiscie, bede sie udzielac :-) Mialam konto na babyboom, probowalam wczesniej do Was dolaczyc, ale nie pamietalam hasla. Za kazdym razem jak resetowalam, wyskakiwal blad i kazali czekac. Nie doczekalam sie, wiec zalozylam nowe konto. Przyznam, ze utworzenie watku zamknietego mnie zmobilizowalo :p
 
Czemu chcesz rodzic w Krakowie? W ktorym szpitalu?
Na pierwszą wizytę przed planowaną ciążą wybrałam się do dr.Knafel.I nie spodziewałam się że to wystarczy,badanie,zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i po sprawie :-) :). Wspaniała kobieta.Bada dokładne,badanie prenatalne super przeprowadzone.Niestety ciążę prowadzi tylko do 12.tyg.Rodzic prawdopodobnie będę w Ujastku.
Jesteś może z Krakowa?
 
no i znów się obudzilam o 5 i spać juz nie mogę dziewczyny przesypiacie całe noce ??
Nieeeee.... po pierwsze siku, bywa że z 3 4 razy nawet. No i bezsenność jakaś. Albo budzę się i zasypiamnz powrotem często, albo mam lukę. Na początku ciąży tak między 2 i 5 i koszmar z zaśnięciem. Teraz zasypiam, ale często budzę się nad ranem.
 
Witam, ja też już miałam pobudkę bo M miał budzik na 6, zła jestem bo na urlopie pierwszy dzień jesteśmy.

Wow po tym ile osób w krzakach siedziało wnioskuje że dobra powieść piszemy[emoji6]

Nie było mnie bo sobie wkrecilam że mi wody się sacza nawet papierkiem zmierzyłam, kolor zielono granatowy i dramat . Wczoraj miałam wizytę nadprogramowa i gin mówi że ok a ten kolor to się okazało że mocz mój ph zmienil. Nie ma to jak umieć się nakręcić niepotrzebnie.

Sliczne brzuszki macie, wrzucec swoj jak za tydzień wrócimy.
@aniulla trzymaj się

Kciuki za zwizyty , bo pewnie jakieś dziś są [emoji110][emoji110][emoji110]
Spokojnego dnia [emoji3]
 
reklama
Do góry