reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Zawsze twierdziłam,że mam jeszcze czas "piękna i młoda" jak to mówią. Teraz to już została tylko "piękna ":happy:Ale tak na poważnie to nie zdawałam sobie sprawy że wiek zrobi u mnie taką różnicę. 11 lat temu nawet nie wiedziałam ze jestem w ciąży. A teraz...wieczna śpiączka,zero wigoru i ciągły stres...:mad: oszaleć można
Hahaha...jesteśmy ten sam rocznik [emoji6] tak jak wyżej pisałam też jestem bardziej zmęczona niż w poprzednich ciazach. No i ja to mam wrażenie że u mnie z "piękna i młoda " zostało tylko "i" [emoji23]
 
reklama
Hej ja też bym chciała dołączyć jeśli moge:) mam na imię weronika, zamosc lubelskie,23 lata. To moja pierwsza ciaza, om 6.04, termin porodu 11.01. Płeć jak narazie cytując lekarza 50/50;)

Witaj :)

Cześć dziewczyny:)przygarniecie mnie jeszcze pod swoje skrzydła?Bardzo proszę:sorry:

Witaj :)

dziękuję za przyjęcie 17.01 termin porodu,pierwsza ciaza ... termin wizyty 16.08 płci jeszcze nie znam wiek mój 34 lata jestem po 2 poronieniach ale teraz musi być dobrze dzieci brak a i jestem ze Szczecina

Na pewno będzie dobrze :-) Ja mieszkam pod Szczecinem ;)

cześć mamuśki można do was dołączyć jeszcze

Witaj :-)

Na 15 stycznia, z ostatniego usg wiem,ze spodziewam sie dziewczynki ;)

Witamy :-) napisz coś więcej o sobie
Termin mamy ma ten sam dzień :-)

Ja też nie dostałam wiadomości. Dziewczyny piękne brzuszki. To i ja pochwalę się swoim

Piękny :-)

A w ogóle to muszę się pochwalić, że udało nam się wreszcie z odstawianiem:)) Od 1.08 mój dwulatek przestał pić w nocy, a już myślałam że to nigdy nie nastąpi:D Przez 2 noce w ogóle się nie obudził, więc pomyślałam, że to dobra okazja do zakończenia mlecznej przygody. Teraz czasem sobie jeszcze przypomni, ale jest coraz lepiej:D Może zdążę się wyspać do stycznia;)

Brawo! :-)
 
To i ja wyskoczę z krzaków temat podczytuję już od dłuższego czasu.
Monika, kujawsko-pomorskie, 31 lat, pierwsza ciąża, OM 28.03, termin porodu 4.01. W brzuszku dziewczynka (świeżo potwierdzone dzisiaj u lekarza). Następna wizyta 10.09, 27.08. - Badanie prenatalne drugiego trymestru (usg). Ruchy wyczuwalne pod koniec 17 tc,łożysko na tylnej scianie. Dotychczas samopoczucie było koszmarne, od 2 tygodni dopiero czuję że żyję ;)
Pozdrawiam :)
 
Zawsze twierdziłam,że mam jeszcze czas "piękna i młoda" jak to mówią. Teraz to już została tylko "piękna ":happy:Ale tak na poważnie to nie zdawałam sobie sprawy że wiek zrobi u mnie taką różnicę. 11 lat temu nawet nie wiedziałam ze jestem w ciąży. A teraz...wieczna śpiączka,zero wigoru i ciągły stres...:mad: oszaleć można
Hahaha...jesteśmy ten sam rocznik [emoji6] tak jak wyżej pisałam też jestem bardziej zmęczona niż w poprzednich ciazach. No i ja to mam wrażenie że u mnie z "piękna i młoda " zostało tylko "i" [emoji23]
No to jest nas 3 z rocznika 80. Dobrze mieć towarzystwo w swoim wieku :) ja też ledwo się ogarniam :) wieczne lenistwo, niechciejstwo i senność. Normalnie ja jakby nie ja. I do tego szereg innych przypadłości. Nie wiem jak może być inaczej bo to moja jedyna ciąża.
 
No no no piękne, ile nowości :D Wyłaźcie, wyłaźcie bo od jutra już po cichaczu nie będzie można podglądać :D Dobrze, że jestem dzisiaj w pracy to mam czas wpisywać do kalendarza. (jak to brzmi haha, nie powinno być odwrotnie? :p Będę tęsknic za tą pracą )
 
No no no piękne, ile nowości :D Wyłaźcie, wyłaźcie bo od jutra już po cichaczu nie będzie można podglądać :D Dobrze, że jestem dzisiaj w pracy to mam czas wpisywać do kalendarza. (jak to brzmi haha, nie powinno być odwrotnie? [emoji14] Będę tęsknic za tą pracą )
Tak z ciekawości ;) gdzie pracujesz, że w pracy masz tyle czasu ? :)
 
reklama
Do góry