reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Te konto to serio super sprawa, nawet wpłacać tam kase co babcia, dziadek dają na urodziny/święta. Na studia czy do mieszkania sobie dołoży. Gdyby mi tak rodzice założyli takie konto, na pewni byłabym im wdzieczna. Moze 18stka to nie jest dobry czas, bo człowiek jest głupiutki jeszcze. Chociaz kto wie, moze majac fundusze wybrałabym wtedy studia gdzies za granica albo fajny kurs. Ja np po liceum to totalnie nie wiedziałam co chce robić w życiu. Wybrałam jakies głupie studia po ktorych mam jedynie wykształcenie wyższe. Jeszcze zaocznie to tez wydałam kupe kasy na nie. Ale poźniej jakbym miała na wkład własny do mieszkania to by było super.

Dokładnie, jest zdecydowanie łatwiej zacząć cokolwiek przy jakimś konkretnym zabezpieczeniu finansowym.
 
reklama
Ja dopijam kawkę i jaaade. Dostałam grafik na sierpień i udało sie ogarnac mini urlop. Tydzień wolnego mam juhhuuu [emoji16] i może gdzie sobie pojedziemy bo mamu akurat wtedy rocznice ślubu [emoji4]

A nie chciałaś sobie zostawić wolnego żeby przedłużyć macierzyński? Wiem, że to tylko tydzień, ale pózniej każdy dzień jest na wagę złota [emoji16]
 
Ja mam to samo w gabinecie miałam 150/100 ale ja już wcześniej mierzyłam bo jestem nerwus i mam ciągle właśnie niższe a lekarz powiedział że gabinet tak na mnie działa i mam mierzyć przed wizytą i tak robię.zakupilam dobry sprzęt i mierze.puls mam tylko czasem nawet do 100
Trochę mnie pociesza, że nie tylko mi tak skacze to ciśnienie na wizytach, ja też kupiłam dobry nowy ciśnieniomierz w aptece i w domu jest ok... Ja się trochę boję jak to będzie przy porodzie czy z nerwów też mi nie będzie tak szaleć... Zależy mi bardzo na SN bo mam skłonność do bliznowców więc boje się o blizne po cesarce a jak to ciśnienie będzie tak wariowac to jeszcze będą chcieli ciąć ... Ale Coz na to nie mam wpływu grunt żeby dziecko się zdrowe urodziło potem będę się martwić.
Pojawił się temat konta oszczędnościowego-jak najbardziej uważam to za świetny pomysł ale tak np jak dziecko będzie miało 25 lat to fajna kaska może się uzbierać na start, wkład własny czy coś, wcześniej uważam że człowiek trochę za głupi i jeszcze kasa by się rozeszla;)
 
Dziękuję dziewczyny, mam nadzieje ze to nic powaznego... W lutym/marcu miała takie epizody ze szpitalami, zaczelo sie od nadciśnienia ktorego wczesniej nie leczyla, pozniej zapalenie oskrzeli, az w koncu zapalenie płuc. Nigdy nie widzialam jej w takim stanie [emoji20] i teraz martwię sie o nią przy kazdym bolu glowy czy przeziebieniu, wiec ta informacja o szpitalu mnie zalamala... Jesli wyniki będą ok to dzisiaj ją wypisza, ale jednak od czegos ten atak byl. [emoji20]

Nie denerwuj się, jest w dobrych rękach. To nie musi być nic poważnego. Zbadają mamę i będzie można działać dalej. Trzeba być dobrej myśli.
 
A nie chciałaś sobie zostawić wolnego żeby przedłużyć macierzyński? Wiem, że to tylko tydzień, ale pózniej każdy dzień jest na wagę złota [emoji16]
No wlasnie nic nie wykorzystuje z urlopu no to akurat wypada ze 12 jest niedziela zamkniete, 15 swieto i tak mam ulozone ze normalne etat robie [emoji4] bo my tu pracujemy na zmiane co drugi dzien i tak sie udalo jakos ze ani ta laska nie robi maratonu a ja mam az tydzien wolnego [emoji4]
 
No tak, pozniej doczytałam [emoji14] Moja córka jak się okaze córką bedzie miała na imie tak jak Ty [emoji4] no to super, że jestes z nami już nie z krzaków.

Halo halo siedzi ktoś jeszcze w krzakach?
Wyłazić! [emoji16][emoji16][emoji16]

Cześć,

To jeszcze ja się ujawnię;) Do tej pory tylko od czasu do czasu Was czytałam, ja niestety jestem z tych panikujących i nie chciałam wcześniej zapeszać. Po badaniach prenatalnych jest wszystko ok, w pracy już też oficjalnie powiedziałam wszystkim o ciąży, więc mogę się zacząć i tutaj udzielać. Obecnie jestem w 14+1, termin na 21 stycznia.
 
Cześć,

To jeszcze ja się ujawnię;) Do tej pory tylko od czasu do czasu Was czytałam, ja niestety jestem z tych panikujących i nie chciałam wcześniej zapeszać. Po badaniach prenatalnych jest wszystko ok, w pracy już też oficjalnie powiedziałam wszystkim o ciąży, więc mogę się zacząć i tutaj udzielać. Obecnie jestem w 14+1, termin na 21 stycznia.
Wow znowu 21! [emoji16] super, witaj. Imie, ostatnia miesiaczka wiek, region, dzieci, plec znasz? I juz Cie dopisuje do tabelki [emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry