reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Szczęśliwe Mamusie Styczniowe [emoji4]

[emoji110][emoji110][emoji110]za wizyty:

26.07 :
@Misza95 wizyta,

27.07 - @Anga79 wizyta
30.07 - @Monika 11118 wizyta, @Stelka38 wizyta, @MojrAnka wizyta
31.07 - @marzenka1810 wizyta, @Lilli1234 wizyta @Kokoszka356 wizyta, @martag86 połówkowe
01.08 - @reqiem wizyta
02.08 - @Tasza wizyta
03.08 - @kropka4x4 wizyta, @Camilla29love wizyta
06.08 - @martag86 wizyta
07.08 @justys0702 wizyta
09.08 @Asiula86 wizyta
08.08 - @olakaczmarek7 wizyta, @Justyna16235
10.08 - @arielka94 wizyta
13.08 - @Zuzanka1402 - wizyta
14.08 - @violetta.sc wizyta, @bojąca wizyta
16.08 - @olakaczmarek7 połówkowe, @Kicia_83 wizyta @Olusiaczek19 wizyta @Anga79 połówkowe
20.08 - @MojrAnka połówkowe, @paulenka91 połówkowe, @Dariana wizyta
21.08 - @eulalia83 połówkowe
22.08 - @Talka92 wizyta
23.08 - @Misza95 połówkowe
27.08 - @Zuzanka1402 połówkowe
30.08 - @Asiula86 wizyta, @perell wizyta
31.08 - @Lilli1234 wizyta,
04.09 - @bojąca połówkowe
20.09 - @Asiula86 połówkowe
25.09 - @kropka4x4 połówkowe

Piszcie swoje wizyty to dopisze do kalendarza [emoji4]

Link do: Styczniówki 2019r.

Link do naszej tabelki, dopisujcie sie , a jak ktos ma problem to dajcie dane, to Was dopisze.
(Dojade do pracy to dopisze nowe osoby :) )

@Misza95 kciuki za wizyte i czekamy na wieści i sweetfocie bąbla. Miłego dnia[emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki @reqiem [emoji8] mam nadzieję, ze tym razem dostane zdjecie bo ostatnio mi nie dal [emoji4] wizytę mam dopiero o 17:30, wiec jeszcze caly dzien przede mna [emoji16]
 
W ogole to witam z rana. Mialam okropna noc, nie moglam spac, bylo mi tak goraco ze szok! [emoji20] teraz nie spie juz od 2 h. Jeszcze dzwonila moja mama i mówiła, ze od wczoraj jest w szpitalu [emoji20] miala jakis atak bolu brzucha, czeka na wyniki badan.
Wam zycze milego dnia [emoji173]
 
W ogole to witam z rana. Mialam okropna noc, nie moglam spac, bylo mi tak goraco ze szok! [emoji20] teraz nie spie juz od 2 h. Jeszcze dzwonila moja mama i mówiła, ze od wczoraj jest w szpitalu [emoji20] miala jakis atak bolu brzucha, czeka na wyniki badan.
Wam zycze milego dnia [emoji173]
Zdrówka dla mamy! O ktorej masz wizyte? A o zdjecie walcz, powiedz, że jakies 40 ciotek na forum czeka [emoji16]
 
A w ogole co do tegi konta to teraz żałuje, że chrzesniakom nie założyłam takiego. Moze nie wpłacałanym po 100zl miesiecznie, ale jak byli mali to kupowało sie bezsensu te wszystkie zabawki co sie chwile pobawiły i kurz zbierały. Teraz mają po 8 lat i ile by już mieli odłożone. Moze teraz im założe na urodziny hmm.
 
To jest fajna sprawa. Przez tyle lat to się fajna sumka uzbiera! Ja myślę właśnie żeby dzieciom założyć takie konta i 500plus przelewać, teraz się nie łapiemy ale jak będzie nas 4 to już tak. To zawsze jaki start jest i ułatwienie .. tylko jeszcze trzeba zadbać o to żeby nagle z dostepem do konta nie wylecieli z szaleństwem i balowali [emoji16]

No właśnie...bo w wieku 18 lat ponoć wszystko jest jakby już ich. I jeśli wcześniej coś z tego konta wypłacę np na kurs angielskiego to potem mogą mnie podać za to do sądu i żądać zwrotu [emoji15] skrajny przypadek ale się zdarza;) dlatego nie wiem czy nie lepiej na siebie założyć takie konto oszczędnościowe, są gorzej oprocentowane ale nie ma ryzyka;)
 
A w ogole co do tegi konta to teraz żałuje, że chrzesniakom nie założyłam takiego. Moze nie wpłacałanym po 100zl miesiecznie, ale jak byli mali to kupowało sie bezsensu te wszystkie zabawki co sie chwile pobawiły i kurz zbierały. Teraz mają po 8 lat i ile by już mieli odłożone. Moze teraz im założe na urodziny hmm.

Pewnie, lepiej późno niż wcale. Jeszcze zdąży się ładna sumka uzbierać.
 
W ogole to witam z rana. Mialam okropna noc, nie moglam spac, bylo mi tak goraco ze szok! [emoji20] teraz nie spie juz od 2 h. Jeszcze dzwonila moja mama i mówiła, ze od wczoraj jest w szpitalu [emoji20] miala jakis atak bolu brzucha, czeka na wyniki badan.
Wam zycze milego dnia [emoji173]

Oj...zdrowia życzę dla mamy
 
reklama
Do góry