reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Nawet nie wiesz ile mam klientek co ubolewa, że do porodu chca miec super paznockie i kaza sobie robic lub kupuje kolory transparente żeby było płytke widać, ponoc to wystarcza. Swoja droga jak mialam operacje to tez miałam paznokcie i pytałam anestezjologa czy mam zdąć chociaz po jednym o powiedzial ze nie trzeba. A potem jakis lekarz mnie ochrzanił na sali operacujnej ale anestezjolog wzail to na klate [emoji16] ja juz powiedzialam mezowi ze po porodzie wracam do domu i potrzebuje godzinke czasu dla siebie od razu i musze sobie paznokcoe zrobic hahaha [emoji16]
Po porodzie też na pewno wrócę do robienia bo lubię mieć ładne pazurrry [emoji2] a teraz po prostu odpuszczę. Wszystko zależy od tego na kogo w szpitalu trafisz. Tak wiem że wystarczy żeby było widać kolor płytki ale słyszałam też że jeśli ten taki klips zakładają na palec to nie wyczuwa pulsu przez hybrydy. I słyszałam tez historie o tym jak dziewczyny je zgryzaly przed porodem więc wolę nie ryzykować [emoji28] od marca już nie mam więc jakoś jeszcze wytrzymam [emoji6]
 
Po porodzie też na pewno wrócę do robienia bo lubię mieć ładne pazurrry [emoji2] a teraz po prostu odpuszczę. Wszystko zależy od tego na kogo w szpitalu trafisz. Tak wiem że wystarczy żeby było widać kolor płytki ale słyszałam też że jeśli ten taki klips zakładają na palec to nie wyczuwa pulsu przez hybrydy. I słyszałam tez historie o tym jak dziewczyny je zgryzaly przed porodem więc wolę nie ryzykować [emoji28] od marca już nie mam więc jakoś jeszcze wytrzymam [emoji6]
No nie ja tez, do porodu zdejme, wole nie ryzykowac faktycznje. ale tylko wroce do domu i robie [emoji16] jak to bedzie ciezko do krotszych sie przyzwyczaic
 
Ja nie robię hybrydy, robiłam przed ciąża ale narazie nie będę. Niech sobie odpoczną po porodzie zrobię.
 
Ja już dawno nie miałam takich długich paznokci jak teraz :D jestem z nich dumna :D 15 sierpnia mamy wesele brata mojego M. to na tą okazję będę robić hybrydy, a potem zobaczę :)
A propos wesela- zamierzam iść w takiej cytrynowo żółtej długiej sukience, jak myslicie, jakie buty będą pasowac?
 
Ja już dawno nie miałam takich długich paznokci jak teraz :D jestem z nich dumna :D 15 sierpnia mamy wesele brata mojego M. to na tą okazję będę robić hybrydy, a potem zobaczę :)
A propos wesela- zamierzam iść w takiej cytrynowo żółtej długiej sukience, jak myslicie, jakie buty będą pasowac?
Popielate[emoji846]
 
Ja już dawno nie miałam takich długich paznokci jak teraz :D jestem z nich dumna :D 15 sierpnia mamy wesele brata mojego M. to na tą okazję będę robić hybrydy, a potem zobaczę :)
A propos wesela- zamierzam iść w takiej cytrynowo żółtej długiej sukience, jak myslicie, jakie buty będą pasowac?
Hm ja bym chyba bezowe zalozyla [emoji848]
 
reklama
Niebieskie;) sama raz miałam taki zestaw i fajnie wyglądało;)
Ja już dawno nie miałam takich długich paznokci jak teraz :D jestem z nich dumna :D 15 sierpnia mamy wesele brata mojego M. to na tą okazję będę robić hybrydy, a potem zobaczę :)
A propos wesela- zamierzam iść w takiej cytrynowo żółtej długiej sukience, jak myslicie, jakie buty będą pasowac?
 
Do góry