reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

A i poradźcie mi co zrobić jeśli możecie. Mój siostrzeniec jest do końca tygodnia w szpitalu na neurologii. Będzie miał jakieś kompleksowe badania robione a ma 10 lat i wiadomo że nikt z nim cały czas w tym szpitalu nie siedzi. I się zastanawiam czy mogę go odwiedzić czy lepiej nie łazić bez potrzeby po szpitalach bo wiadomo...różne choroby tam są. Co wy byście zrobiły? Strasznie mi go szkoda a ja przecież jestem w domu. A z drugiej strony to wiadomo że zdrowie mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze i nie chce mu zaszkodzić.
 
reklama
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w składzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)
Ja biorę pregna plus kwasu też mam jeszcze trochę to lykam go już do końca.
 
A i poradźcie mi co zrobić jeśli możecie. Mój siostrzeniec jest do końca tygodnia w szpitalu na neurologii. Będzie miał jakieś kompleksowe badania robione a ma 10 lat i wiadomo że nikt z nim cały czas w tym szpitalu nie siedzi. I się zastanawiam czy mogę go odwiedzić czy lepiej nie łazić bez potrzeby po szpitalach bo wiadomo...różne choroby tam są. Co wy byście zrobiły? Strasznie mi go szkoda a ja przecież jestem w domu. A z drugiej strony to wiadomo że zdrowie mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze i nie chce mu zaszkodzić.
Wiesz co wydaje mi sie, ze neurologia to jeszcze oddział ok dla kobiety w ciąży. Ja sama odwiedziałam czy tate czy meza czy teraz brata. Co innego jak wewnetrzy z masa chorób roznych, czy jakas pulmonologia czy inne takie.
 
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w składzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)
Ja właśnie prenatal biorę. Na razie ten do 12 tyg - prenatal uno, a że właśnie mam 12 tydzień to zaraz zmienię na ten duo [emoji6] kwas foliowy brałam dopóki mi się nie skończył a teraz już tylko to.
 
Strasznie mnie zasmucił post Emilii [emoji20] pewnie jak każda z was zaczęłam się martwić o swoje maleństwo. 5 tyg już nie miałam usg i nie wiem co tam w środku się dzieje. Jak tylko mężowi nic nie wypadnie ważnego w pracy to jutro rano idę na prenatalne. Eh... Co za stres [emoji58]
Wiem, ja też ciągle o tym myśle i nie wiem jak dam rade jeszcze tydzień do wizyty [emoji853]
 
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w skła
dzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)

Ja biorę Femibion. On też jest już z kwasem foliowym, w dodatku z jego aktywną formą, która często jest lepiej przyswajana ☺
 
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w składzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)
Ja biorę femiobion, polecił mi go mój lekarz
 
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w składzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)
Ja biore pregna plus
Ja biorę pregna plus kwasu też mam jeszcze trochę to lykam go już do końca.
Mi gin powiedział zeby tego nie łączyć bo w tym suplemencie i tak jest już kwas [emoji4]
 
reklama
Do góry