reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Strasznie mnie zasmucił post Emilii [emoji20] pewnie jak każda z was zaczęłam się martwić o swoje maleństwo. 5 tyg już nie miałam usg i nie wiem co tam w środku się dzieje. Jak tylko mężowi nic nie wypadnie ważnego w pracy to jutro rano idę na prenatalne. Eh... Co za stres [emoji58]
 
Strasznie mnie zasmucił post Emilii [emoji20] pewnie jak każda z was zaczęłam się martwić o swoje maleństwo. 5 tyg już nie miałam usg i nie wiem co tam w środku się dzieje. Jak tylko mężowi nic nie wypadnie ważnego w pracy to jutro rano idę na prenatalne. Eh... Co za stres [emoji58]
Nie stresuj się kochana.tak naprawdę każda z nas jest jak na tykającej bombie.ja szłam wczoraj taka zmartwiona lekarz najpierw powypisywał zwolnienia recepty zlecenia na badania dopiero na koniec USG i tak myślę że on gory zakłada że jest dobrze i się nie pomylił[emoji6]ale już zerknelam na ekran i widziałam dużą dzidzię potem serduszko też. Najlepsze co może się przytrafić w życiu to dziecko [emoji7]
 
Nie stresuj się kochana.tak naprawdę każda z nas jest jak na tykającej bombie.ja szłam wczoraj taka zmartwiona lekarz najpierw powypisywał zwolnienia recepty zlecenia na badania dopiero na koniec USG i tak myślę że on gory zakłada że jest dobrze i się nie pomylił[emoji6]ale już zerknelam na ekran i widziałam dużą dzidzię potem serduszko też. Najlepsze co może się przytrafić w życiu to dziecko [emoji7]
Dzięki za słowa otuchy [emoji8] tak, dziecko to cud i wielkie szczęście [emoji5] byle do wizyty... I później będę spokojna przynajmniej na chwilę [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny bierzecie już jakieś preparaty witaminowe oprócz kwasu foliowego? Akurat kończą już mi się tabletki kwasu foliowego to zamierzam kupić jakiś preparat mój ginekolog polecił mi prenatal duo jest on od 13 tyg. Ciąży a jest w składzie kwas foliowy to raczej nie kupować już samego kwasu foliowego ;)
 
Do góry