reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Mam pytanie do dziewczyn które chodzą na NFZ. Czy placówka wydaje wam wasze wyniki badań ?

Zawsze. U nas mamy dwie kopie, jedna dla lekarza, druga dla mnie. Ale pomijając ten fakt, zgodnie z przepisami lekarz nie ma prawa zatrzymać Twoich wyników. Może spisać co trzeba, ale papier musi oddać Tobie.
 
reklama
Ja się zapisałam na prenatalne prywatnie ale chyba zwykle, nawet się nie orientuję a to 3 d chciałabym zrobić bo z tego płytę nagrywają i fajna pamiątka a przy okazji można płeć zobaczyć szybciej ponoć ;p ale to w sierpniu na spokojnie jak wszystko na prenatalnych wyjdzie ok ;)
Mój lekarz prywatny robi tylko własnie 2w1 czyli najpierw zwykle pomiary itp a potem przełącza na 4 d..dostaje płytę z nagraniem. Trochę mam.mieszane uczucia bo nie potrzebuje takich fajerwerków, ale podobno bardzo dobrze robi to USG.
 
Zawsze. U nas mamy dwie kopie, jedna dla lekarza, druga dla mnie. Ale pomijając ten fakt, zgodnie z przepisami lekarz nie ma prawa zatrzymać Twoich wyników. Może spisać co trzeba, ale papier musi oddać Tobie.
No właśnie nie dokońca, czytam że wg prawa mogą trzymać te wyniki jako podmiot zlecajacy
 
No tak zrobię. A pytanie z innej beczki? USG to prenatalne ..będziecie robiły zwykle ,3d ? Taki full wypas ? Oprócz tych co robią NFZ, ciekawa jestem jaki macie koszt takie USG ?
Po 35 roku życia I i II prenatalne jest bezpłatne za III trzeba już zapłacić koszt u mnie był 150zl tego III.Za to na 2 pierwszych prenatalnych gdy chciałam zdjęcie (5)szt. 50zl.O ile dobrze pamiętam koszt I i II prenatalnego u nas 300zl. Zdjęcia piękne: -)
 
20180615_123522.jpg To nasza Ola III prenatalne :-)
 

Załączniki

  • 20180615_123522.jpg
    20180615_123522.jpg
    871,2 KB · Wyświetleń: 99
Hej [emoji4]
16.7 mm szczęścia [emoji7][emoji7][emoji7]
Byłam dzisiaj u ginekologa i jest wszystko ok :) widziałam jak serduszko biło i jak maleństwo się poruszalo [emoji7] mam brać dalej duphaston ale nie muszę już cały czas leżeć, tylko się oszczędzać [emoji4] termin mam na 21.01. :) [emoji173][emoji173][emoji173]
20180615_103652.jpg
 

Załączniki

  • 20180615_103652.jpg
    20180615_103652.jpg
    63,3 KB · Wyświetleń: 424
Hej [emoji4]
16.7 mm szczęścia [emoji7][emoji7][emoji7]
Byłam dzisiaj u ginekologa i jest wszystko ok :) widziałam jak serduszko biło i jak maleństwo się poruszalo [emoji7] mam brać dalej duphaston ale nie muszę już cały czas leżeć, tylko się oszczędzać [emoji4] termin mam na 21.01. :) [emoji173][emoji173][emoji173]
Zobacz załącznik 867588
Gratulacje [emoji3]śliczny maluszek[emoji8]
 
Hej [emoji4]
16.7 mm szczęścia [emoji7][emoji7][emoji7]
Byłam dzisiaj u ginekologa i jest wszystko ok :) widziałam jak serduszko biło i jak maleństwo się poruszalo [emoji7] mam brać dalej duphaston ale nie muszę już cały czas leżeć, tylko się oszczędzać [emoji4] termin mam na 21.01. :) [emoji173][emoji173][emoji173]
Zobacz załącznik 867588
Ale super [emoji7][emoji7] to mamy termin podobnie [emoji4]
 
reklama
Do góry