reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Przypomniało mi się właśnie że mamaginekolog pisała na temat toksoplazmozy i jedzenia kociej kupy;)
A mi przed chwilą wróciły mdłości huraa[emoji23] oczywiście z głodu. Po całym dniu nerwów jestem uspokojona, idę robić kanapki:)

No ja osobiście nie przepadam [emoji6]ale myślę, że moje psy nie pogardzą [emoji16]tym bardziej, że na naszą działkę wchodzi ich mnóstwo, bo sąsiedzi wokół mają.
 
Hej, hej, hej [emoji6]
Laski, za bardzo się przejmujecie tymi objawami lub ich brakiem. Przecież każda z nas jest inna, tak jak i każda ciąża. Nasz organizm też się zmienia i będą rożne fazy i nastroje. Póki nie ma krwawienia i dolegliwości bólowych to się nie martwimy [emoji6]

A my dziś wyjeżdżamy. Czekam tylko ma męża aż wróci z pracy i heja. Mama będzie przychodziła do psów i do świnek morskich (zapomniałam wspomnieć, że też mam dwie [emoji1])

Słonecznego dnia [emoji274]
 
Witam :)

Zglupialam co do tych badan na toxo i cytomegalie.Mi zlecaja przy kazdej ciazy.Zobaczymy jak bedzie teraz...
Moze ja mam jakies watpiliwe wyniki?
 
Dziewczyny rewolucja u mnie. W nocy obudziłam sie i rozmyślałam o tym i o tamtym, ze dopiero we wtorek wizyta i jak ja wytrzymam i co jak bedzie cos nie tak. I nagle jakiś chyba krasnal przyszedł, walnął mnie w łep i zdałam sobie sprawę czy sie bede martwic, czy bede panikowac, czy bede odliczac do tych wizyt to i tak bedzie co ma być i nie zmienie tego i szkoda moich nerwów bo idzie sie wykonczyc, a bejbikowi na pewno to nie służy. Serio tak nagle i obudziłam sie rano z takim mysleniem i od razu jakas spokojniejsza. Szok.
Byłam juz na targu, kupilam kwiatuszki na ogrod, fasolke żółtna na obiad i dzisiaj bedzie wypas obiadek [emoji16]
 
Dziewczyny rewolucja u mnie. W nocy obudziłam sie i rozmyślałam o tym i o tamtym, ze dopiero we wtorek wizyta i jak ja wytrzymam i co jak bedzie cos nie tak. I nagle jakiś chyba krasnal przyszedł, walnął mnie w łep i zdałam sobie sprawę czy sie bede martwic, czy bede panikowac, czy bede odliczac do tych wizyt to i tak bedzie co ma być i nie zmienie tego i szkoda moich nerwów bo idzie sie wykonczyc, a bejbikowi na pewno to nie służy. Serio tak nagle i obudziłam sie rano z takim mysleniem i od razu jakas spokojniejsza. Szok.
Byłam juz na targu, kupilam kwiatuszki na ogrod, fasolke żółtna na obiad i dzisiaj bedzie wypas obiadek [emoji16]
Ja dokładnie tak samo zaczęłam myslec!co ma być to będzie.. zazdroszczę tyłu załatwionych spraw bo ja póki co zjadłam ciastko na mdłości i zbieram się do wstania[emoji3]
 
Ja dokładnie tak samo zaczęłam myslec!co ma być to będzie.. zazdroszczę tyłu załatwionych spraw bo ja póki co zjadłam ciastko na mdłości i zbieram się do wstania[emoji3]
Ja szukam sukienki bo wymysliłam sobie taka długa w paski z rozcieciem na nodze, a ja to nam tak, ze jak cos sobie wymysle to bede jezdzic, szukac poki nie znajde tego co chce [emoji23] weszłam do domu cos zjesc bo ssie i zaraz znowu na łowy [emoji16]
 
Dziewczyny rewolucja u mnie. W nocy obudziłam sie i rozmyślałam o tym i o tamtym, ze dopiero we wtorek wizyta i jak ja wytrzymam i co jak bedzie cos nie tak. I nagle jakiś chyba krasnal przyszedł, walnął mnie w łep i zdałam sobie sprawę czy sie bede martwic, czy bede panikowac, czy bede odliczac do tych wizyt to i tak bedzie co ma być i nie zmienie tego i szkoda moich nerwów bo idzie sie wykonczyc, a bejbikowi na pewno to nie służy. Serio tak nagle i obudziłam sie rano z takim mysleniem i od razu jakas spokojniejsza. Szok.
Byłam juz na targu, kupilam kwiatuszki na ogrod, fasolke żółtna na obiad i dzisiaj bedzie wypas obiadek [emoji16]

No! I tak ma być! [emoji2]
 
Ja tez zaczelam dzien aktywnie.
Odstawilam mloda do przedszkola,w drodze powrotnej zrobilam drobne zakupy,zjadlam sniadanie i wrzucilam pranie :D Tyle jak na razie,nalezy się odpoczynek :-D
 
reklama
Dziewczyny,moze mi ktoras powie co oznacza ten wynik?
Toksoplazmoza IgM wynik ujemny
Zczytane z karty ciazy,bo badan i konktetnych wynikow nie mam,zostaly u lekarza.
 
Do góry