reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dziewczyny , po moim przeziębieniu został jeszcze lekki katar i często razem z tym katarem idzie mi krew z nosa . Myślicie że to kwestia nieszczelnych naczyń? Nigdy nie miałam do tego skłonności ..
 
reklama
Co do Toxo. Ja całe dzieciństwo miałam koty i już jako 17 latka miałam toksoplazmozę przechorowana ,ale nie wiadomo czy od kotów czy np mięso ...
 
Dziewczyny , po moim przeziębieniu został jeszcze lekki katar i często razem z tym katarem idzie mi krew z nosa . Myślicie że to kwestia nieszczelnych naczyń? Nigdy nie miałam do tego skłonności ..
Ja też zauważyłam że mam krew czasem jak wycieram nos. Ale tak sama nie leci.mysle że to kwestia hormonów w organizmie wszystko jest lepiej ukrwione,stąd też mogą być plamienia z pochwy po badaniu,aplikacji,czy seksie.
 
Ja też zauważyłam że mam krew czasem jak wycieram nos. Ale tak sama nie leci.mysle że to kwestia hormonów w organizmie wszystko jest lepiej ukrwione,stąd też mogą być plamienia z pochwy po badaniu,aplikacji,czy seksie.
Sama mi też nie leci ,tylko jak napływa mi katar i wystarczy że lekko dmuchne,już się boję smarkac [emoji16]
 
Piękne i jakie duże, az zazdroszcze bo sie martwie, że moj taki maluszek. Albo ten lekarz tak wczoraj to zmierzył bo tylko jeb ciul dup i powiedział, ze wszystko ok, pokazał serduszko o wyjał. Najchetniej to sama to usg bym sobie robiła jakbym mogła [emoji23]
Hehe....ja sie.zastanawialam ile taki aparat do usg sredniej klasy by kosztowal...wstawilabym do salonu i codziennie podgladala :)
Nie mart sie kochana wielkoscia malucha, ja widze jakie ogromne zmiany sa na kazdym usg-to moje pierwsze na ktorym bylo widac juz ksztalt dzidziusia i ma 23 mm jestem w 9t4d a wczesniej to byla krewetka:)
 
reklama
Tak bo to już kolejna ciąża w której nie robię tego badania tylko pokazuje stary wynik ,wciąż go mam [emoji6] to można mieć raz w życiu
No właśnie dziwne bo u mojej siostry w pierwszej ciąży było ok i zadnycj problemow z racji tego, ze ma toxo nie miała. A po trzech latach w drugiej ciazy juz wyniki były gorsze i musiała jakies cos tam przyjmowac.
 
Do góry