reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
U nas też ok! Tętno płodu 170 maluszek ma 1,73 cm i powoli widać rączki i nóżki <3 wg OM 7t5d wg usg 8t1d
 

Załączniki

  • DSC_0131.JPG
    DSC_0131.JPG
    606,4 KB · Wyświetleń: 70
Musimy się wspierać[emoji6]nie analizuj w internetach.pamietam jak wyszedł mi pozytywny test i nawet nie dopuściłam myśli że się udało wyczytałam że czasem torbiel daje pozytywny test ciążowy[emoji23]potem lekarz nic nie zobaczył byłam pewna że to ciąża pozamaciczna a potem jak już zobaczył to byłam pewna że będzie puste jajo. Tyle co wyczytałam się to moje,nikomu nie życzę takich schiz[emoji23]
A i teraz muszę niedługo jechać na badania i boje się co z toksoplazmoza bo mieszkam z kotami odkąd pamiętam[emoji16]
Nie martw się tak tą toksoplazmoza [emoji4] ja też kociara jestem i teraz mam dwa w mieszkaniu. Jestem już po badaniach i wynik jest ujemny. Z tego co wiem to żeby zachorować na toksoplazmoze to trzeba wogole nie stosować się do podstawowych zasad higieny, czyli mycia rąk po sprzątania w kuwecie, albo musiałabyś po prostu zjeść kocią kupę [emoji23] [emoji23] [emoji23] więc to nie takie proste [emoji12]
 
Witam wszystkie stycznioweczki...ostatnio mało sie udzielamnie bo po pracy jestem wykonczona i moje drzemki trwaja wstyd sie przynac co 2-3 godziny.jestem.po wizycie,dzidziol.piekny ma.juz ponad.2cm,wyniki krwi super...ale....pomiar cisnienia wyszedl mi za wysoki wiec juz mam.lekka panike.mam.kontrolowac 2 razy dziennie przez nastepne 2'tygodnie i znow.wizyta....boje.sie.co.z.dzidziolem i czy ewentualna koniecznosc brania lekow.na cisnienie mu nie zaszkodzi czy ktoras z mam cos.moze.doradzic albo miala.podobny problem?oczywiscie odstawiam.ta jedyna.kawe.co ja.pilam.
Przynie okazji pochwale sie maluchem:)
Nie martw się o ciśnienie. Jeśli będzie nie tak to przepiszą leki odpowiednie dla ciężarnych (ja brałam dopegyt czy jakoś tak). Jedynym zmartwieniem może być poród bo możesz nie dostać zielonego światła na sn. Ale wiele kobiet w ciąży ma problemy z ciśnienie i rodzą zdrowe dzieciaczki.
 
Nie martw się o ciśnienie. Jeśli będzie nie tak to przepiszą leki odpowiednie dla ciężarnych (ja brałam dopegyt czy jakoś tak). Jedynym zmartwieniem może być poród bo możesz nie dostać zielonego światła na sn. Ale wiele kobiet w ciąży ma problemy z ciśnienie i rodzą zdrowe dzieciaczki.
Dziekuje kropka4x4, mialam.nadzieje.na.porod naturalny,ale.bedzie.co ma.byc, wazne zeby dzieciaczek byl.zdrowy. zaskoczylo mnie to cisnienie po prostu, mam juz ksiazeczke i zaczynam.pomiary.
 
Nie martw się tak tą toksoplazmoza [emoji4] ja też kociara jestem i teraz mam dwa w mieszkaniu. Jestem już po badaniach i wynik jest ujemny. Z tego co wiem to żeby zachorować na toksoplazmoze to trzeba wogole nie stosować się do podstawowych zasad higieny, czyli mycia rąk po sprzątania w kuwecie, albo musiałabyś po prostu zjeść kocią kupę [emoji23] [emoji23] [emoji23] więc to nie takie proste [emoji12]
Mój kot załatwia się na dworze to chociaż tyle[emoji23]
 
reklama
Do góry