reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

A ja dzisiaj zdecydowanie zle sie czuje. Tak jakby mnie jakas grypa rozkładała, jakbym miała mozliwosc isc spac to bardzo chetnie. Albo chociaz sie położyć. A tu jeszcze prawie 7h w pracy [emoji853]

To współczuję :/
Do kiedy chcesz pracować?

Jeśli chodzi o dzidzię lekarz mówił że to sprawa indywidualna w pierwszych tyg różnie rośnie.mysle że jak teraz mniej urósł to przez następny tydzień nadrobi. A skoro siedzisz i nie musisz tak jak ja stać na nogach od 9 głównie do 18 lub 20 i latać za klientami i robić dostaw to wszystko będzie w porządku[emoji3]jeśli zaczniesz się gorzej czuć po prostu powiesz i pójdziesz na zwolnienie. A powiem wam że u mnie taka faza wybuchła że dziewczyna miała za mnie dostać umowę ale co się okazało otwierają w tej samej galerii rosmana i zdecydowali się uciąć etat[emoji3]także nawet jakbym miała możliwość to nie mam dokad wracać[emoji3]także taka wdzięczność po 7 latach pracy.

Masakra... znajdziesz inną pracę [emoji5]

Mdłości,apetytu i wszelkich objawow zazdroszcze.Ja nie mam i trochę się martwie :(

U mnie też objawów brak, więc nie jesteś sama :*

Hm, może nie rób tego aplikatorem, w mojej na ulotce jest napisane, żeby w ciąży nie używać aplikatora, tylko paluchem ;) bo wszystko jest bardzo ukrwione i łatwo cos podrażnić. Ja tak robię i nie mam plamień :)

Sent from my SM-G903F using Forum BabyBoom mobile app

Popieram, ja też tylko maluchem i zero plamień. Aplikator jednak może coś uszkodzić
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Dariana mam nadzieje ze to jednorazowa akcja dzisiaj bo w planach mialam przynajmniej do konca czerwca. A najchetniej do 15 lipca , do skonczonego trzeciego miesiaca.
 
Hej :) jest i mój brzuszek :) dziś po raz pierwszy z rana wymiotowałam :( ale jest też i dobra wiadomość, bo od poniedziałku rano nie mam plamień :) oby już tak zostało :) teraz z niecierpliwością czekam na wizytę 15.06. :)

20180603_115245.jpg
 

Załączniki

  • 20180603_115245.jpg
    20180603_115245.jpg
    53,8 KB · Wyświetleń: 282
Wizyta dopiero za 4 godz a ja już się stresuje jak nie wiem .. Nie mogę się w pracy skupić

Wszystko będzie dobrze, nie dajmy się zwariować [emoji6]
Ja do wizyt podchodzę normalnie. Nie nakręcam się. Ale pewnie przed badaniami prenatalnymi w tej klinice, będą nerwy czy dzidzia zdrowa, wiadomo, mój wiek...
 
Jak się siedzi na L4 to jest dużo czasu na przemyślenia a ja do tego mam mega lenia i senność.ostatnio śpię 21-9 czyli po 12h [emoji16]

[emoji1]ja też na L4, ale mam dwójkę dzieci, dom i dwa duże psy. Codziennie wstaję o 6, żeby moich wyszykować. Potem zwykła codzienność i nadrabianie tego, na co zabrakło czasu wcześniej [emoji2]
Ale rozumiem, też trochę inaczej gospodarowałam czasem, kiedy nie miałam dzieci [emoji6]
 
[emoji1]ja też na L4, ale mam dwójkę dzieci, dom i dwa duże psy. Codziennie wstaję o 6, żeby moich wyszykować. Potem zwykła codzienność i nadrabianie tego, na co zabrakło czasu wcześniej [emoji2]
Ale rozumiem, też trochę inaczej gospodarowałam czasem, kiedy nie miałam dzieci [emoji6]
To ja akurat nie mam dzieci to zobacz ile mam dodatkowego czasu[emoji3]
 
Witam wszystkie stycznioweczki...ostatnio mało sie udzielamnie bo po pracy jestem wykonczona i moje drzemki trwaja wstyd sie przynac co 2-3 godziny.jestem.po wizycie,dzidziol.piekny ma.juz ponad.2cm,wyniki krwi super...ale....pomiar cisnienia wyszedl mi za wysoki wiec juz mam.lekka panike.mam.kontrolowac 2 razy dziennie przez nastepne 2'tygodnie i znow.wizyta....boje.sie.co.z.dzidziolem i czy ewentualna koniecznosc brania lekow.na cisnienie mu nie zaszkodzi czy ktoras z mam cos.moze.doradzic albo miala.podobny problem?oczywiscie odstawiam.ta jedyna.kawe.co ja.pilam.
Przynie okazji pochwale sie maluchem:)
 

Załączniki

  • IMG_20180607_160829.jpg
    IMG_20180607_160829.jpg
    671,1 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Hallo, Hallo! Mamy się świetnie! Nawet trochę się poruszałem(am) i pomachałem(am) rączkami i nóżkami :)Zobacz załącznik 864913

Super! Gratuluję [emoji173]

Witam wszystkie stycznioweczki...ostatnio mało sie udzielamnie bo po pracy jestem wykonczona i moje drzemki trwaja wstyd sie przynac co 2-3 godziny.jestem.po wizycie,dzidziol.piekny ma.juz ponad.2cm,wyniki krwi super...ale....pomiar cisnienia wyszedl mi za wysoki wiec juz mam.lekka panike.mam.kontrolowac 2 razy dziennie przez nastepne 2'tygodnie i znow.wizyta....boje.sie.co.z.dzidziolem i czy ewentualna koniecznosc brania lekow.na cisnienie mu nie zaszkodzi czy ktoras z mam cos.moze.doradzic albo miala.podobny problem?oczywiscie odstawiam.ta jedyna.kawe.co ja.pilam.
Przynie okazji pochwale sie maluchem:)

Gratuluję [emoji173]
 
Do góry