reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Znaczy za dużo czasu macie, skoro marnujcie na czytanie głupot [emoji12]
A tak serio, ja nic, zero czytania na temat ciąży w necie. Raz że serio szkoda mi na to czasu, którego i tak mam mało, a dwa, po jaką cholerę zaburzać swój spokój... Nic pozytywnego to nie wnosi, wprost przeciwnie.
Jak się siedzi na L4 to jest dużo czasu na przemyślenia a ja do tego mam mega lenia i senność.ostatnio śpię 21-9 czyli po 12h [emoji16]
 
reklama
Będzie dobrze zobaczysz
emoji8.png

A jak się czujesz?bóle nadal jakieś?plamienia?
Żadnych bóli, żadnych plamień ,czuje się ok tylko mega chce mi się spać, śpię po pracy a potem normalnie wieczorem się kładę ;p poza tym nic nie dolega ,,mam nadzieję ,że będzie dobrze..
 
Ja właśnie mam kryzys bo wydaję mi się że mam mniejsze mdłości wczoraj dziwnie mnie pobolewał brzuch i oczywiście złapałam doła, że coś jest nie tak. [emoji20]
Mam dziś to samo:( Wczoraj było tragicznie, a dzisiaj od rana dosyć dobrze się czuję i to mnie martwi... A brzuch mnie bolał wczoraj rano. Ale może to przez ibs. Właśnie mam chwilę przerwy bo młody śpi i się naczytałam:/
 
Mam dziś to samo:( Wczoraj było tragicznie, a dzisiaj od rana dosyć dobrze się czuję i to mnie martwi... A brzuch mnie bolał wczoraj rano. Ale może to przez ibs. Właśnie mam chwilę przerwy bo młody śpi i się naczytałam:/
Troszkę się uspokoiłam jsk zaczęłam robić obiad - spaghetti które sama wymyśliłam i mnie zemdliło w trakcie ufff kto by pomyślał, że ucieszą mnie mdłości [emoji33][emoji15] [emoji5]
 
Znaczy za dużo czasu macie, skoro marnujcie na czytanie głupot [emoji12]
A tak serio, ja nic, zero czytania na temat ciąży w necie. Raz że serio szkoda mi na to czasu, którego i tak mam mało, a dwa, po jaką cholerę zaburzać swój spokój... Nic pozytywnego to nie wnosi, wprost przeciwnie.
Akurat w domu siedze,to i czas się znajdzie.Aczkolwiek mogłabym go o wiele lepiej wykorzystać..
 
Uff... Chyba to nic takiego, bo do tej pory nie plamię. Może faktycznie od tego aplikatora...
Za każdym razem po skorzystaniu z toalety sprawdzam i na razie cisza. [emoji16]
Właśnie zrobiłam placki ziemniaczane i tak się najadłam, że nie mogę się ruszyć...
Mąż pokusił... [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzisiaj zdecydowanie zle sie czuje. Tak jakby mnie jakas grypa rozkładała, jakbym miała mozliwosc isc spac to bardzo chetnie. Albo chociaz sie położyć. A tu jeszcze prawie 7h w pracy [emoji853]
 
Do góry