reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Halo halo styczen 2019

Znaczy za dużo czasu macie, skoro marnujcie na czytanie głupot [emoji12]
A tak serio, ja nic, zero czytania na temat ciąży w necie. Raz że serio szkoda mi na to czasu, którego i tak mam mało, a dwa, po jaką cholerę zaburzać swój spokój... Nic pozytywnego to nie wnosi, wprost przeciwnie.
Jak się siedzi na L4 to jest dużo czasu na przemyślenia a ja do tego mam mega lenia i senność.ostatnio śpię 21-9 czyli po 12h [emoji16]
 
reklama
Będzie dobrze zobaczysz
emoji8.png

A jak się czujesz?bóle nadal jakieś?plamienia?
Żadnych bóli, żadnych plamień ,czuje się ok tylko mega chce mi się spać, śpię po pracy a potem normalnie wieczorem się kładę ;p poza tym nic nie dolega ,,mam nadzieję ,że będzie dobrze..
 
Ja właśnie mam kryzys bo wydaję mi się że mam mniejsze mdłości wczoraj dziwnie mnie pobolewał brzuch i oczywiście złapałam doła, że coś jest nie tak. [emoji20]
Mam dziś to samo:( Wczoraj było tragicznie, a dzisiaj od rana dosyć dobrze się czuję i to mnie martwi... A brzuch mnie bolał wczoraj rano. Ale może to przez ibs. Właśnie mam chwilę przerwy bo młody śpi i się naczytałam:/
 
Mam dziś to samo:( Wczoraj było tragicznie, a dzisiaj od rana dosyć dobrze się czuję i to mnie martwi... A brzuch mnie bolał wczoraj rano. Ale może to przez ibs. Właśnie mam chwilę przerwy bo młody śpi i się naczytałam:/
Troszkę się uspokoiłam jsk zaczęłam robić obiad - spaghetti które sama wymyśliłam i mnie zemdliło w trakcie ufff kto by pomyślał, że ucieszą mnie mdłości [emoji33][emoji15] [emoji5]
 
Znaczy za dużo czasu macie, skoro marnujcie na czytanie głupot [emoji12]
A tak serio, ja nic, zero czytania na temat ciąży w necie. Raz że serio szkoda mi na to czasu, którego i tak mam mało, a dwa, po jaką cholerę zaburzać swój spokój... Nic pozytywnego to nie wnosi, wprost przeciwnie.
Akurat w domu siedze,to i czas się znajdzie.Aczkolwiek mogłabym go o wiele lepiej wykorzystać..
 
Uff... Chyba to nic takiego, bo do tej pory nie plamię. Może faktycznie od tego aplikatora...
Za każdym razem po skorzystaniu z toalety sprawdzam i na razie cisza. [emoji16]
Właśnie zrobiłam placki ziemniaczane i tak się najadłam, że nie mogę się ruszyć...
Mąż pokusił... [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzisiaj zdecydowanie zle sie czuje. Tak jakby mnie jakas grypa rozkładała, jakbym miała mozliwosc isc spac to bardzo chetnie. Albo chociaz sie położyć. A tu jeszcze prawie 7h w pracy [emoji853]
 
Do góry