reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Pochwal się co tam wyczytalas[emoji16]ja ostatnio że jak zanikają objawy to ciąża obumarła musiałam się macać po cyckach czy bolą[emoji23]
Weź, ja właśnie sie macałam w pracy [emoji23]
No oczywiscie martwie sie tym, ze dzidzia tak mało urosła przez te dwa tyg i już czytam o wielkosci zarodka w danym tygodniu i takie tam i na jednej stronie pasuje, na drugiej za mały i w ogole. Oczywiscie ze niepowinno sie pracowac wiecej niz 8h i tez juz schiz bo ja nie mam opcji pracowac inaczej.(pracuje po 12h vo drugi dzien i dwa razy w miesiacu mam 3dni wolnego) Ale z drugiej strony mam lekka praca (siedze sobie i czasami obsluze klienta), ale juz mysle co tu zrobic czy czasem nie isc lepiej na to l4 . Ale czuje sie dobrze i jeszcze nie chciałam szefowi mowic. I takie to moje dylematy
 
reklama
Weź, ja właśnie sie macałam w pracy [emoji23]
No oczywiscie martwie sie tym, ze dzidzia tak mało urosła przez te dwa tyg i już czytam o wielkosci zarodka w danym tygodniu i takie tam i na jednej stronie pasuje, na drugiej za mały i w ogole. Oczywiscie ze niepowinno sie pracowac wiecej niz 8h i tez juz schiz bo ja nie mam opcji pracowac inaczej. Ale z drugiej strony mam lekka praca (siedze sobie i czasami obsluze klienta), ale juz mysle co tu zrobic czy czasem nie isc lepiej na to l4 . Ale czuje sie dobrze i jeszcze nie chciałam szefowi mowic. I takie to moje dylematy
Jeśli chodzi o dzidzię lekarz mówił że to sprawa indywidualna w pierwszych tyg różnie rośnie.mysle że jak teraz mniej urósł to przez następny tydzień nadrobi. A skoro siedzisz i nie musisz tak jak ja stać na nogach od 9 głównie do 18 lub 20 i latać za klientami i robić dostaw to wszystko będzie w porządku[emoji3]jeśli zaczniesz się gorzej czuć po prostu powiesz i pójdziesz na zwolnienie. A powiem wam że u mnie taka faza wybuchła że dziewczyna miała za mnie dostać umowę ale co się okazało otwierają w tej samej galerii rosmana i zdecydowali się uciąć etat[emoji3]także nawet jakbym miała możliwość to nie mam dokad wracać[emoji3]także taka wdzięczność po 7 latach pracy.
 
Jeśli chodzi o dzidzię lekarz mówił że to sprawa indywidualna w pierwszych tyg różnie rośnie.mysle że jak teraz mniej urósł to przez następny tydzień nadrobi. A skoro siedzisz i nie musisz tak jak ja stać na nogach od 9 głównie do 18 lub 20 i latać za klientami i robić dostaw to wszystko będzie w porządku[emoji3]jeśli zaczniesz się gorzej czuć po prostu powiesz i pójdziesz na zwolnienie. A powiem wam że u mnie taka faza wybuchła że dziewczyna miała za mnie dostać umowę ale co się okazało otwierają w tej samej galerii rosmana i zdecydowali się uciąć etat[emoji3]także nawet jakbym miała możliwość to nie mam dokad wracać[emoji3]także taka wdzięczność po 7 latach pracy.
Dzieki za slowa otuchy, cudownie Was miec [emoji16] niby to wiem, ale jakos lepiej usłyszeć z innych.. klawiaturo-ust [emoji16]
Co do pracy to jest mega przykre jak tyle lat sie starasz. A tam jak tylko moga to Cie oleja i robta co chceta.
 
Dzieki za slowa otuchy, cudownie Was miec [emoji16] niby to wiem, ale jakos lepiej usłyszeć z innych.. klawiaturo-ust [emoji16]
Co do pracy to jest mega przykre jak tyle lat sie starasz. A tam jak tylko moga to Cie oleja i robta co chceta.
Musimy się wspierać[emoji6]nie analizuj w internetach.pamietam jak wyszedł mi pozytywny test i nawet nie dopuściłam myśli że się udało wyczytałam że czasem torbiel daje pozytywny test ciążowy[emoji23]potem lekarz nic nie zobaczył byłam pewna że to ciąża pozamaciczna a potem jak już zobaczył to byłam pewna że będzie puste jajo. Tyle co wyczytałam się to moje,nikomu nie życzę takich schiz[emoji23]
A i teraz muszę niedługo jechać na badania i boje się co z toksoplazmoza bo mieszkam z kotami odkąd pamiętam[emoji16]
 
Jeśli chodzi o dzidzię lekarz mówił że to sprawa indywidualna w pierwszych tyg różnie rośnie.mysle że jak teraz mniej urósł to przez następny tydzień nadrobi. A skoro siedzisz i nie musisz tak jak ja stać na nogach od 9 głównie do 18 lub 20 i latać za klientami i robić dostaw to wszystko będzie w porządku[emoji3]jeśli zaczniesz się gorzej czuć po prostu powiesz i pójdziesz na zwolnienie. A powiem wam że u mnie taka faza wybuchła że dziewczyna miała za mnie dostać umowę ale co się okazało otwierają w tej samej galerii rosmana i zdecydowali się uciąć etat[emoji3]także nawet jakbym miała możliwość to nie mam dokad wracać[emoji3]także taka wdzięczność po 7 latach pracy.
Moze nie bedzie tak źle?
Slyszalam ze polityka Ross jest prorodzinna i nie robia problemu.Zreszta po powrocie z maciezynskiego musze Cie przyjac spoerotem na 3 msc chyba.A w ciagu tych 3 msc moze staniesz sie niezastapiona?Bo inna kolezanka zaciazy czy coś...Nie martw sie na zapas.Moja kolezanka pracujaca w Ross wrocila na swoje stanowisko po 8 msc L4 i maciezynstkim,a po pol roku awansowala. ;)
 
Moze nie bedzie tak źle?
Slyszalam ze polityka Ross jest prorodzinna i nie robia problemu.Zreszta po powrocie z maciezynskiego musze Cie przyjac spoerotem na 3 msc chyba.A w ciagu tych 3 msc moze staniesz sie niezastapiona?Bo inna kolezanka zaciazy czy coś...Nie martw sie na zapas.Moja kolezanka pracujaca w Ross wrocila na swoje stanowisko po 8 msc L4 i maciezynstkim,a po pol roku awansowala. ;)
Tylko że ja nie pracuje w rosmanie tylko w konkurencji [emoji3]
 
Pochwal się co tam wyczytalas[emoji16]ja ostatnio że jak zanikają objawy to ciąża obumarła musiałam się macać po cyckach czy bolą[emoji23]
Ja właśnie mam kryzys bo wydaję mi się że mam mniejsze mdłości wczoraj dziwnie mnie pobolewał brzuch i oczywiście złapałam doła, że coś jest nie tak. [emoji20]
 
Ja właśnie mam kryzys bo wydaję mi się że mam mniejsze mdłości wczoraj dziwnie mnie pobolewał brzuch i oczywiście złapałam doła, że coś jest nie tak. [emoji20]
A wiesz że mnie przedwczoraj tak pokluwal a wczoraj i dziś już nie.ale też miałam wrażenie że coś z pęcherzem ale przeszlo
 
reklama
Do góry