reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Czesc [emoji4] melduje ze z moja dzidzia wszystko w porządku, rozwija sie prawidlowo, serduszko bije [emoji173] badania sa w normie [emoji4]
Super i gratuluje:)

kropka4x4 - 8 czerwca- wizyta
Ja mam.kolejna wizyte 7 czerwca ale.to na nfz wiec nie liczę na usg,jedynie omowienie wynikow i zalozenie karty ciazy w koncu.

Dzis mam jakiś gorszy dzień,schizy że coś będzie nie tak.lekko mnie brzuch czasem ciągnie..już milion razy patrzyłam czy nie plamie.
Ja bez przerwy sprawdzam czy nie plamie.....nie wiem czy do konca ciazy mi ta schiza przejdzie:)
 
reklama
Super i gratuluje:)


Ja mam.kolejna wizyte 7 czerwca ale.to na nfz wiec nie liczę na usg,jedynie omowienie wynikow i zalozenie karty ciazy w koncu.


Ja bez przerwy sprawdzam czy nie plamie.....nie wiem czy do konca ciazy mi ta schiza przejdzie:)
Mi to chyba nie. Do tego te mdłości mi zabierają cała radość. Dziewczyny też często sikacie?ja czuję że muszę a wcale nie wysilam dużo. Nic nie boli ale takie parcie co jakiś czas.
 
Słyszałam że podróże w samochodzie szczególnie długie nie są wskazane. Ale skoro jednorazowo to nie ma się czym martwić[emoji3]
A my mamy zaplanowane wakacje zagraniczne -16h w aucie. Cały czas się zastanawiam czy powinniśmy jechać. Pewnie gdyby nie dzieciaki nie byłoby nad czym się zastanawiać ale już od dwóch lat czekają na ten wyjazd
 
Szczęśliwe Mamusie styczniowe:

@Stelka38 - 4 czerwca - wizyta
@justys0702 - 5 czerwca - wizyta
@reqiem - 6 czerwca - wizyta
@Moni2791 - 7 czerwca - wizyta
@tygryskowa - 13 czerwiec - wizyta
@Asiula86 - 18 czerwca - 14:30 - wizyta

Dopisujcie się [emoji4]

Wizyta 26.06 :)

Na usg napisane jest 7t2d, a wg om powinno byc 7t6d. Ale nie przejmuje sie tym bo badanie trwalo chwilę i wiem ze mogl niedokładnie zmierzyc bo nawet nie ma zapisu tetna. Poza tym na ostatnim usg bylam gdzie indziej, więc nie porównuje. 26 czerwca bede u tego samego lekarza to dopiero bede miala dokladne porownanie [emoji4]Zobacz załącznik 863634

To kolejną wizytę mamy tego samego dnia :)

Czesc [emoji4] melduje ze z moja dzidzia wszystko w porządku, rozwija sie prawidlowo, serduszko bije [emoji173] badania sa w normie [emoji4]

Gratuluję :-)


Ja właśnie wróciłam z pracy, wymęczona jestem.. weekend zleciał nie wiadomo kiedy bo w sobotę też w pracy do 16.
Mąż zaskoczył mnie pyszną szczawiową [emoji39]
W poniedziałek mam wizytę u diabetologa
 
Mi to chyba nie. Do tego te mdłości mi zabierają cała radość. Dziewczyny też często sikacie?ja czuję że muszę a wcale nie wysilam dużo. Nic nie boli ale takie parcie co jakiś czas.
Siusiam.co.chwile.....w nocy wstaje ze dwa razy....nic nie boli nie piecze w wynikach tez wyszlo ze siuśki zdrowe wiec to muci byc CIĄŻA:)
 
A my mamy zaplanowane wakacje zagraniczne -16h w aucie. Cały czas się zastanawiam czy powinniśmy jechać. Pewnie gdyby nie dzieciaki nie byłoby nad czym się zastanawiać ale już od dwóch lat czekają na ten wyjazd
My też mieliśmy nad morze jechać ale nie wytrzymam 12h jazdy ale to przez mdłości a teraz to sikanie. A ja do tego mam chorobę lokomocyjna teraz się nasiliła w ciąży. Jeśli dzieci mają obiecane i czujesz się na siłach to pewnie że jedź[emoji3]kobiety w ciąży podróżują i nic im nie jest.
Sorki że tak osobno odpisuje ale nie umiem tak w jednym poście odpisać paru osoba[emoji3]
 
reklama
Widzę że pisalyscie o pracy ,no więc ja chciałam być fair i powiedziałam jakieś 1,5 tygodnia temu. A dziś odczułam że chcą się mnie już bezczelnie pozbyć . Zostałam zaproszona na rozmowę i spytali się mnie jakie mam dalsze plany ..a w międzyczasie moja koleżanka powiedziała mi,że wydzwaniają już do jakiejś dziewczyny żeby przyszla na moje miejsce . Także po raz kolejny stwierdzam że nie warto być lojalnym i pchac swojego zdrowia w cudzą d..w przyszłym tygodniu biorę L4 ,mam umowę na czas nieokreślony więc mogą mnie cmoknac [emoji4]
 
Do góry