reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Dobrze, że dołączyłas do nas :) jakie będzie u Ciebie postępowanie w związku z usunięta szyjka? Ja miałam w styczniu konizacje szyjki i tak się zastanawiam jaki to realnie będzie miało wpływ na donoszenie ciąży.

Wiecie, mój mąż depresji dostał :) chodzi biedny i sie zastanawia jak on podoła :) a staraliśmy się świadomie. A podobno to kobiety są chwiejne :)
Z tymi "mężczyznami" tak jest mój z kolei właśnie sobie przypomniał jak to przez dwa lata się nie wysypiał przy pierwszym dziecku - córcia miała refluks. Niestety zbyt poźno zdiagnozowany i bidulka meczyła się ok 1'5 roku i my razem z nią. Leczona na wszystkie inne choroby świata - a wystarczyło zwykłe badanie endoskopowe w prywatnej poleconej klinice we Wrocławiu, ktore od razu zdiagnozowało refluks.
eikt90bvetv89b7w.png

zpbnio4prx39vmvg.png
 
reklama
No mi to az mojego szkoda :D chodzi struty, zmartwiony, bo jak on da radę :D nic mi nie pozwala robić, pranie sam wieszal zebym rak nie musiała do góry podnosic :D mam nadzieję, ze to taki pierwszy szok i zaraz mu przejdzie :)
 
Witam wieczorkiem,
Artemida 90, nie przejmuj się testami, ja zakupiłam testy na ebay i robiłam je juz nudów jeszcze niedawno, powiem ci, że zajeło mi chyba około tygodnia by kreska była naprawdę mocna. Niektóre testy wychodzą "blade" cały czas. Bedzie dobrze:)

U mnie też duża senność i brak siły do czegokolwiek, ogarnięcie domu to dla mnie prawie rzecz niewykonalna:rolleyes2: Z witamin biorę femibion, magnez i luteinę dopochwowo.

Witam nowe mamuśki:-) :)
 
Wczoraj po pracy spałam dwie godzinki...w nocy się budzę często, a o 6 oczy jak zapałki gdzie nigdy nie mogłam wstać o tej porze. Ale tak jak piszesz po pracy dopada straszne zmęczenie. Z objawów jeszcze zgaga po jedzeniu, wzdęty brzuch, uczucie "piekących" piersi, też jakby napuchły;)

Też bierzecie kwas foliowy i wit D3?
Ja kwas foliowy biorę normalną dawkę bez rp, folik 4 mg, jod 200 mg, vit d3 poki co nie biorę.
W witaminy ciazowe nie wierzę ☺️
 
Dziewczyny nie wiem jak długo będę z wami....[emoji24][emoji24][emoji24]

Zrobiłam dziś test i kreska jest dużo bledsza niż ten z sob...

Zobacz załącznik 859316

Boje się jak cholera [emoji24]

Kochana wierzę w to, ze bedzie dobrze!Po Ovitrelle testy mogą wychodzić zafalszowane. Byc może w sobotę wyszła Ci kreska jeszcze po zastrzyku... Do 14 dni może sie utrzymywać, także głowa do góry. Może byc tak, ze dopiero ten test jest prawdziwy.
Powtórz jeszcze raz!
Trzymam kciuki !!
 
Dobrze, że dołączyłas do nas :) jakie będzie u Ciebie postępowanie w związku z usunięta szyjka? Ja miałam w styczniu konizacje szyjki i tak się zastanawiam jaki to realnie będzie miało wpływ na donoszenie ciąży.

Wiecie, mój mąż depresji dostał :) chodzi biedny i sie zastanawia jak on podoła :) a staraliśmy się świadomie. A podobno to kobiety są chwiejne :)
Witam teoretycznie od 12 czy 14 tc mozna juz zalozyc szef na szyjke ale dowiem sie w poniedzialek wszystkiego bo moze byc tak ze kikut jaki mi zostal bedzie dzialal sprawnie
 
Daj znać co tam po wizycie aż Ci zazdroszczę bo już raczej jutro usłyszysz serduszko i ujrzysz swoją kruszynkę[emoji16] ja muszę jeszcze do 30.05 wytrzymać
Dam znać na pewno :)

Wiecie co, tak czytam o terminach Waszych wizyt i czasem są bardzo odległe... Kurczę, ja idę dzisiaj czy kiedy chcę i od ręki jestem przyjęta, żadnego czekania z powodu braku terminu.
 
Ale jesli bedzie po teoretycznie normalnym snie to tez stezenie bedzie wieksze. A testy owu nie maja znaczenia co do pory dnia bo pik moze byc u kazdej inny, w jednej wieczorem u drugiej rano. Takze pora dnia nie ma znaczenia oby po prostu nie z porannego moczu.
O to mi chodziło właśnie, ze one odwrotnie, nie z porannego i nie pózniej niż do 20, bo potem stężenie piku spada.
A przy ciążowych pora ma ogromne znaczenie, a nie sen. Rano po prostu stężenie hcg jest najwyższe, a nie że po dłuższym śnie czy odpoczynku.
 
reklama
Do góry